SUVEMODELLI FINAALI RANNAPUBLIKU galerii!

Balbiino Buduaar Summer Model 2018 finaalürituse päev sai magusa alguse rannas, kus finalistid jagasid suvitajatele Balbiino hõrke Classic jäätiseid. Kuna ilm oli kuum, siis osutus jäätiste jagamine rannas viibijatele tõeliselt meeldivaks üllatuseks ja nii mööduski teekond promenaadilt kuni Sunsetini rõõmsas tujus ja magusate maitsete saatel. 

Seejärel oli aeg istuda meigitooli, kus kenad naised muutusid veel kaunimaks. Meik sai teostatud eelkõige Prantsuse professionaalidele suunatud kvaliteetkosmeetika Parisax toodetega, mis rõhutasid tüdrukute loomulikku ilu. Perfektne meigipõhi ja naturaalne ning särav kuma toodi palgeile särapuudriga viimistledes, mis andis kauakestva tulemuse. Peale meiki ootas tüdrukuid ees fotovoor, milles poseeriti nii SUP-laua kui Balbiino jäätistega ning pandi proovile endas peituvad modellioskused. 

Publikul avanes võimalus snäkitada naturaalsete kartulikrõpsudega, mida pakkusime neile, kes tegid endast meie stendi juures foto ja laadisid selle Lorenzi Instagrami lehele # lorenz eesti

Kingituseks oli kena Lorenz Naturalsi kott, milles peitusid maitsvad Naturals kartulikrõpsud. Nimi räägib enda eest – kõik on naturaalne.

*Kvaliteetne patustamine *Esindab hedonistlikku elustiili *Mõeldud teravama maitsemeelega toidugurmaanile *Erilised maitsenaudingud – põnevad ja kaasaegsed maitsed *Meeldivalt õhuline snäkielamus

Terve päevatoimetuste jooksul sai meie juurest naeratuse eest maitsvaid Balbiino Classic sarja selle suve uusi maitseid, milleks olid kreemjas pistaatsiajäätis, mida katab maitseküllane Belgia piimašokolaadiglasuur mandlilaastudega, ja maasika-laimi-koorejäätis, mille muudab veelgi külluslikumaks sama lisand jäätise sees. Pulgajäätist katab rikkalik jogurtiglasuur külmkuivatatud maasikatükkidega. Need olid imehead!

Kui olid meie publikuks, siis vaata, kas leiad end üles allolevast galeriist!

Vaata ka voorude võitjate ja peavõitja galeriid SIIT