Suvemodellide peavõitjad meenutavad! Vol 2

Suvemodellide peavõitjad meenutavad! Vol 2

Buduaar ja Coppa della Maga jäätised on taas kord otsimas kauneid, julgeid ja säravaid naisi, kellega koos läbi järgneva aasta ette võtta nii glamuurseid pildistamisi kui ka moeüritusi.

Buduaar ja Coppa della Maga jäätised on taas kord otsimas kauneid, julgeid ja säravaid naisi, kellega koos läbi järgneva aasta ette võtta nii glamuurseid pildistamisi kui ka moeüritusi.

Veel kuni 12. augustini on võimalik oma kandidatuur lisada Coppa della Maga Summer Model 2015 lehele, kus on juba 70 kaunist naist end nähtavaks teinud ja omale poolthääli püüdmas. 13. augustil on selgumas kümme kaunitari, kellega me suundume finaalüritusele, mis toimub 18. augustil Tallinna vanalinnas asuvas kaunis Al Bastione suveaias. Finaalüritus on publikule prii sissepääsuga ja laudade broneeringuinfo leiate siit

Finaalüritusel astuvad kümme finalisti alates kella 19.00 publiku ja žürii ette kolmel korral: JJ Street Dance treeneri poolt loodud tantsukavaga, Coppa della Maga jäätiste teleklipi- ja fotomodellivooruga ning Debenhams kaubamaja moebrändide catwalk‘iga. Õhtu lõpuks selguvad iga vooru vahevõitjad, publiku lemmik ja ka peavõitja, kellele Coppa della Maga kingib reisi Euroopa moemekasse Milanosse (väärtusega 500 eurot).

Võtsime ühendust viie varasema aasta suvemodelli valimiste võitjaga ja palusime neil meenutada võistluse muljeid. Samuti küsisime, kuidas neil täna modellinduse ja argieluga läheb. 

Aasta 2010 võitja Marta Ojandu

 

Võtsin võistlusest osa, sest tahtsin lihtsalt midagi uut proovida. Terve finaalüritus oli meeldejääv ja we had fun! Seda on nüüd piinlik tunnistada, aga pabistasin ikka palju ja lubasin endale rahustuseks ka mõne Martini. Kaasfinalistid olid väga toredad ja nii mõnigi on jäänud minu Facebooki sõbraks, kuigi suuremat suhtlemist ei ole, sest olen peale võitu ja Buduaari moeseeria pildistamisi modellitöödega seoses Eestist ära olnud. Töötan modellina peamiselt Koreas ja Jaapanis ning eelkõige on minu tööks olla pesumodell. Olen käinud modellitööd tegemas ka Ladina-Ameerikas ja Euroopa riikides. Hetkel olen Tokyos ja valmistun Miamisse sõiduks. 

2011 võitja Mari-Liis Suvi 

Kõige suuremaks motivaatoriks oli enese proovilepanek ja kogemuse saamine ning kindlasti ka lusikajagu edevust. Iga kord laval üles astudes oli väike sabin sees, kuid lavahirmu mul ei ole. Pigem oli tegu kergema adrenaliinitõukega. Kõige enam pani proovile voor, kus said loosi tahtel toote ning pidid seda reklaamima. Tüdrukud said esimesest hetkest omavahel hästi läbi. Toetasime ja julgustasime üksteist. Möödus kihvt ja teguderohke päev meeldivas seltskonnas. Vahepeal justkui ununes, et tegu on võistlusega, nii tore oli. Pikemaajalist sõprust kellegagi ei kujunenud, kuid sotsiaalmeedia vahendusel ikka näeb, kuidas kellelgi läheb – väga hästi! Ka mul, lahkusin ju 1. koht taskus! :)

Mina käisin modelliks mitmetel Eesti moedisaineritel. Kõik on sinu enda teha ja kõik on võimalik, kui ka ise pingutada ja aktiivselt sellega tegeleda. Kindlasti on suvemodellikonkurss hea stardipauk. Minu suurimaks hobiks on kujunenud minu blogi suvimariliis.ee, kus kõik keerleb ümber minu. Blogis kajastub minu stiil, igapäevaelutegemised ja kõik see, mis minu tähelepanu köidab.

2012 võitja Rebekka Mäng

Kandideerisin ausalt öeldes vaid proovimise pärast. Algul ei julgenud kellelegi mainida ega paluda enda eest hääletada. Mingi aja möödudes unustasin ära, et üldse kandideerisin, kuid sain üllatava teate, et olen zürii poolt valitud finaali. Sealt alates tekkiski hirm konkurentsi ees, mis mind üldjuhul tagasi hoiab. Kõige hirmuäratavamaks vooruks oli minu jaoks voor, kus pidime erinevaid tooteid esitlema, sest ettevalmistamise aeg oli niivõrd lühike ning mõte improviseerimisest ja läbikukkumisest tekitas hirmu. Tegelikkus pole üldsegi nii hull, vaid hoopiski lõbus!

Finalistid minu silmis olid kõik võitjad ja tugevad konkurendid. Iga osaleja oli omamoodi eriline ja paistis silma. Usun, et ei tohiks keskenduda konkurentidele, vaid hoopiski rännakukaaslastele – mõelda positiivselt ja hoida kokku. Leidsin endale väga ägeda sõbranna, kes minu silmis oli kõige tugevam konkurent, kuid samal ajal kõige lahedam osaleja. Vaatamata sellele, et see on võistlus, sõbrunesime just seetõttu, et hoidsime kokku ja suhtusime asjasse kergelt. Terve päev oli täis positiivseid emotsioone ja ettevalmistusi, et kui õhtu kätte jõudis ja show pihta hakkas, siis enesekindlusest puudust ei tekkinud. Kogu päeva jooksul kogunenud emotsioonid võistluse ja ettevalmistuste ning erinevate voorude käigus purskasid sõna otseses mõttes välja, kui mind võitjaks kuulutati. Mind on kutsutud mitmete erinevate Eesti fotograafide pildistamistele. Kõige meeldivamaks fotoseeriaks jäi siiski pildistamine Buduaari ajakirja jaoks.

Tänaseks töötan pangas ja jätkan viimast aastat õpinguid Tallinna Tehnikaülikoolis. Enesekindlus, mille olen saanud osalemisest just erinevatel konkurssidel, on mingis mõttes kindlasti kaasa aidanud nii tööl kui ka koolis – tööle kandideerimine, iseenda esitlemine, oma tööde esitlemine, oskus enda eest seista ja väljendada end võõrastele inimestele.

2013 võitja Hanna Brita Luts

Kuna mulle on juba varasemalt modellindus ja kõik sellega seonduv huvi pakkunud, siis tundus see modellivõistlus huvitav pakkumine ja mõtlesin, et miks mitte proovida. Kõige meeldejäävam emotsioon lõppude lõpuks oli siiski autasustamine, kui võitjad välja kuulutati. 

Proovisin kogu võistluspäeva võtta üpriski rahulikult ja seda nautida. Kui millegi pärast pabistasin, siis see oli reklaamivoor, kui pidi improviseerima. Finaalvõistlusel läks mul kõik kenasti, nautisin kogu päeva täiel rinnal. Kaasvõistlejatega saime kõik väga hästi läbi, mingisugust rivaalitsemist ei olnud. Pigem aitasime üksteist, kui vaja oli. Ja mõne tüdrukuga suhtlen siiamaani.

Kohe peale võistlust ja võitu tuli päris mitu pildistamist ja moeshow‘d. Sügisest alustan õpinguid Tallinna Ülikoolis rekratsiooni erialal. Liskas töötan Invidia promo- ja modelliagentuuris.

2014 võitja Anita Tumaš

Sõber nägi kuulutust ja jagas minuga. Mulle väga meeldis see ning mõne minuti pärast olingi juba kandidaatide seas. Mingit pabinat ühegi vooru ees mul sees ei olnud. Terve päev oli vaid üks suur nauding. Kõige meeldejäävam oli ikkagi võit ja ma poleks uskunud, et võidulint langeb minu õlale, kuna kõik tüdrukud olid konkurentsivõimelised. Kõik finalistid tundusid toredad olevat ja heaks tuttavaks on jäänud tolle õhtu publiku lemmik Sandra. Täna kuulun Exte Model Management agentuuri ridadesse ja tegelen aktiivselt modellindusega. Samuti jätkan õpinguid Tallinna Ülikoolis ning käin tööl.

Võta ise osa Coppa della Maga Summer Model 2015 valimisest, anna poolthääl oma lemmikule siit, tule finaalüritust vaatama ja toredat õhtut nautima!

Ilusat magusat suve jätku koos Coppa della Maga jäätistega! Leia jäätiseid Tallinna ja Tartu Kaubamajast, Stockmannist, Solarise toidupoest ja teistest parimatest kauplustest üle Eesti. Vaata ostukohtade lisa SIIT

Buduaarist Krista Maldur