Suvemodellide varasemad võitjad meenutavad! Vol 1

Suvemodellide varasemad võitjad meenutavad! Vol 1

Buduaari suvemodellide otsingud koos heade koostööpartneritele abiga on toimumas juba kuuendat suve. Seega on nüüd õige aeg teha väike pilguheit minevikku ja küsida nii eelmise aasta modelliülesannete vooru võitjatelt kui ka suvemodelli tiitli peavõitjatelt läbi aegade, kuidas neil läheb ja millisel määral see suur modellivõistlus nende elus oluline on olnud. 

 

 

Buduaari suvemodellide otsingud koos heade koostööpartneritele abiga on toimumas juba kuuendat suve. Seega on nüüd õige aeg teha väike pilguheit minevikku ja küsida nii eelmise aasta modelliülesannete vooru võitjatelt kui ka suvemodelli tiitli peavõitjatelt läbi aegade, kuidas neil läheb ja millisel määral see suur modellivõistlus nende elus oluline on olnud. 

Kui te veel märganud pole, siis sellel suvel on võluvaid ja säravaid modellihingega naisi aitamas otsida 100% looduslik ja meie arvates ka sama protsendi väärtuses luksuslik jäätisebränd Coppa della Maga.

Oma modelliraamatuid on kaunitarid lisanud juba „Coppa della Maga Summer Model 2015“ alamlehele SIIA. Lisamine toimub kuni 12. augustini ja seega jõuab veel nii ise osaleda kui ka sõbrannale soovitada ja hinnata. Oma lemmikule, kes peaks teie arvates kindlasti 10 finalisti hulka pääsema, saab häält anda kuni 13. augustini ning ööpäevas samalt IP-aadressilt vaid ühe hinde igale kandidaadile. 

Meie esimesed kolm säravat ja kaunist tütarlast, kes oma võistlusmomente meenutavad, on eelmise aasta ehk siis Summer Model 2014 finaali pääsenud ülitoredat ja armsat noort naist, kes pälvisid kõik erinevaid tiitleid. Elina Petrovskaja ja Sandra Dašokva, kes said tantsuvooru parimateks, lisaks valiti Sandra ka publiku lemmikuks, ning Summer Model 2014 peavõitja Anita Tumaš. 

 

Särav Elina on rahvusvahelise noorsootöö kolmanda kursuse tudeng ning töötab Tallinna Lennujaamas. Tema elu on hetkel väga kiire ja täis huvitavaid inimesi ning kogemusi. Enne Summer Modeli võistlust tal varasemaid modellitöö kogemusi ei olnud. Tema kõige meeldejäävam emotsioon kaasnes tantsuvooruga, milles ta ka silma jäi. Eks Elinal oli ka väike eelis, sest ta oli varem tantsimisega tegelenud juba 12 aastat.

Elina: Ma küll ei võitnud, aga sain väga positiivse emotsiooni millestki, millega ma pole varem kokku puutunud, samas sain endale kaasvõistlejate hulgast mitmeid häid tutvusi, kellega hoiame kontakti tänaseni. Mul oli võimalus osaleda väga huvitaval Debenhamsi moeseeria pildistamisel, mille pilte saab näha ka Buduaari 2014. aasta sügisajakirjas. Samuti esitlesime Buduaar Fashion Night’il, mis toimus Wabadus Cafes, Debenhamsi Kaubamaja pesukollektsiooni.

 

 

Kaunis Sandra tegeles juba enne võistlust modellindusega ja teeb seda jätkuvalt ka täna. Samuti on tal käsil oma tööprojektid. Suvemodelli konkurssi märgates arvas ta, et miks mitte osa võtta. Võistlus tundus talle põnev ja ta soovis saavutada ja kogeda midagi uut. Igat võimalust tuleks kasutada! Ka tema on tänu osalemisele saanud küllaga palju uusi sõbrannasid ja kogemusi.

Sandra: Summer Model 2014 valmiselt sain lausa kaks tiitlit, tantsuprintsess ja Summer Model publiku lemmik. Pabistasin enne tantsuvooru kõige enam. Pidime esitama kava, mida reaalselt saime õppida vaid 15-20 minutit enne vooru algust. Imestasin, kui võitjad välja kuulutati, sest minu liigutused olid sootuks teistsugused. Debenhamsi moeseeria pildistamine oli väga äge! Ma nautisin seda, et me saime sellel pildistamisel olla just sellised, nagu me oleme. Olime sõbrannad, kes nautisid imelist päeva. (Sandra foto: Kersti Niglas)

 

 

Ehtmodellilik Anita varasemalt ilukonkurssidega kokku puutunud ei olnud, kuid nüüdseks kuulub ta Exte Model Management agentuuri tiiva alla ja tegeleb modellindusega aktiivsemalt. Samuti jätkab ta õpinguid Tallinna Ülikoolis ning käib ka tööl. 

Anita: Võit tuli koju – järelikult kõik läks suurepäraselt. Poleks uskunud, et võidulint langeb minu õlale, kuna kõik finalistid olid konkurentsivõimelised. Kõik tüdrukud tundusid olevat toredad ja minu tõeliseks heaks tuttavaks võin nimetada publiku lemmiku tiitli saanud Sandrat. Osalesin Debenhamsi Kaubamaja moeseeria pildistamisel ning pesushow‘l Wabaduse kohvikus. Ajakirja moeseeria pildistamine koos kahe teise finalistiga suure kaubamärgi reklaamiks oli minu jaoks esmakordne kogemus, mis jääb eluks ajaks meelde. 

Vaata galeriist 2014. aasta finalistide Debenhamsi moeseeria pildistamise lõpptulemust! Fotograaf: Egerta Laine

Oota peatselt ka meenutusi võitjatega alates aastast 2010! 


„Coppa della Maga Summer Model 2015 auhindadeks on:

Peavõit itaaliapärase gelato retseptide järgi valminud Coppa della Maga jäätiste poolt 500 euro väärtuses reis Euroopa moemekasse Milanosse

Buduaari ajakirja moeseerias osalemine, glamuursetel üritusel moelavadele astumine ja loomulikult ka ajakirja aastatellimus.

Debenhamsi moekaubamaja ja Christian Diori poolt luksuslikku kosmeetikat, nahahooldustooteid Bio-Oil’ilt ja juuksehooldust Phytokeratin sarjast.

Võistlusvoorude eripreemiaid on jagamas JJ Street Dance stuudio tasuta tantsutreeningute näol, Debenhams moekaubamaja kaaluka kinkekaardiga, samuti raadiokanal Ring FM ja finaalürituse toimumiskoht Al Bastione, kes teeb kingitusi publiku lemmikule. 

   

Krista Maldur