SYNNE VALTRI langes pahalaste küüsi: ärge tellige nendelt tooteid

Buduaar

Synne Valtri
Synne Valtri — FOTO: Synne Valtri/Kanal 2

Armastatud lauljatar Synne Valtri annab teada inetust petuskeemist, mida tema nime alt teha üritatakse.

Nimelt on keegi pahatahtlik hakanud Synne nime alt väidetavalt toimivaid kaalulangetus preparaate müüma. “Minu nime alt püütakse müüa erinevaid kaalu langetavaid preparaate. Mina neid reklaame ei näe, mulle on ilmselt blokeeringud peale pandud. Minu tuttavad ja sõbrad näevad neid reklaame,” nendib Valtri.

Synne tõdeb, et asi läks tema jaoks eriti tõsiseks, kui ta sai antud teemal ühelt neiult kirja. “Ma sain kirja ühelt neiult, kes peaaegu oleks tellinud neid tooteid ja ta kirjutas mulle ja uuris, et kas need tõesti toimivad,” sõnab naine, kes loomulikult ütles, et tegemist on pettusega ning kindlasti ei tohiks neid tooteid osta.

Synne lisab veel: “Palun olge ettevaatlikud, millistelt lehtedelt te tellite tooteid. Kontrollige palun ettevõtete tausta. Ükski tablett siin ilmas ei tee meid kedagi saledaks ja ilusaks. Selleks, et kaalu langetada tuleb vaadata üle oma toidulaud ja tuleb olla füüsiliselt aktiivne. Palun ärge lihtsalt ostke neid tooteid,” kirjutab Synne sotsiaalmeediasse tehtud postitustes.

Synne Valtri hoiatus petuskeemi eest, millega tema seotud ei ole
Synne Valtri hoiatus petuskeemi eest, millega tema seotud ei ole — FOTO: Synne Valtri/Instagram