Tahad talveks päikese alla tööle? India luksushotell valib Eestist töötajaid

Tahad talveks päikese alla tööle? India luksushotell valib Eestist töötajaid

See siin on väljakutse tublidele ja teotahtelistele Eesti neidudele vanuses 18-26 eluaastat! Indias, New Delhis asuvasse viietärnihotelli otsitakse kuute uut töötajat – töökohaks on hotellis asuv baar-restoran! Pakkumine jõudis Eestisse tänu Indias elavale ja töötavale Eesti ärinaisele, kes hindab kõrgelt eestlaste tublidust ja tööarmastust ning kes kannab hoolt ka selle eest, et tütarlapsed, kes valituks osutuvad, end tema kodulinnas Dehlis võimalikult hästi ja koduselt tunneksid. Tööpakkumisest lähemalt: India pealinnas, New Delhis asub luksuslik viietärni hotell, kus peatuvad kohalikud prominendid, poliitikud ning Gandhi perekonnaliikmed ning just sel põhjusel valitakse kõik töötajad sinna läbi põhjaliku konkursi! Hotell asub Delhi südames ühes ilusaimas ja puhtamas eliitrajoonis! 

See siin on väljakutse tublidele ja teotahtelistele Eesti neidudele vanuses 18-26 eluaastat! Indias, New Delhis asuvasse viietärnihotelli otsitakse kuute uut töötajat – töökohaks on hotellis asuv baar-restoran! Pakkumine jõudis Eestisse tänu Indias elavale ja töötavale Eesti ärinaisele, kes hindab kõrgelt eestlaste tublidust ja tööarmastust ning kes kannab hoolt ka selle eest, et tütarlapsed, kes valituks osutuvad, end tema kodulinnas Dehlis võimalikult hästi ja koduselt tunneksid.

Tööpakkumisest lähemalt: India pealinnas, New Delhis asub luksuslik viietärni hotell, kus peatuvad kohalikud prominendid, poliitikud ning Gandhi perekonnaliikmed ning just sel põhjusel valitakse kõik töötajad sinna läbi põhjaliku konkursi! Hotell asub Delhi südames ühes ilusaimas ja puhtamas eliitrajoonis! 

Kõigest lähemalt loe allpool!

Keda otsitakse:

6 tüdrukut vanuses 18-26 eluaastat.

hea välimusega, pikkus min. 170 cm 

võib olla üliõpilane

väga oodatud on turismi, toitlustust ja hotellindust õppivad tudengid nii kutse- kui ka kõrgkooli baasil

inglise keele oskus suhtlustasandil ja heade kommetega hea suhtleja

kasuks tuleb eelnev töökogemus baaris või restoranis või haridus turismivaldkonnas 

nii eestlased kui venelased on teretulnud

Töö kirjeldus:

kuus tööpäeva nädalas

tööaeg: kell 18.00 kuni 01.00

töötamine baaris ja restoranis, kokteilide segamine (teeme ka kohapealse kursuse, neile kel puudub kogemus)

suhtlemine klientidega

tellimuste võtmine

Mida pakume:

Internship viisa Indiasse 6 kuuks

edasi-tagasi lennupiletid

tervisekindlustus

elamist New Delhi eliitrajoonis

toit töö juures

transport

head palka

See on imeline võimalus avastada Indiat ja New Delhit, mis on üks huvitavamaid ja dünaamilisemaid suurlinnu maailmas. Nautida vabasid päevasid New Delhis ringi vaatamiseks. Delhisse vajatakse inimesi juba oktoobri kuuks, ajaks mil päeva keskmine temperatuur on 25 kraadi, päikeseline. Sellel perioodil toimub Delhis palju pulmapidustusi, hooaja tipp-päevadel toimub Delhis kuni 5000 pulma päevas ja enamus neist toimub viietärni hotellides.Tüdrukutel on olemas kohapealne eesti ja vene keelt kõnelev tugiisik. 

Tüdrukutele korraldatakse ka ekskursioon Agrasse Taj Mahali, lisaks veel ekskursioonid New Delhi kuulsatesse templitesse ja Vanasse Delisse ning muidugi erinevad üritused hotellis.

Tüdrukute viisad, kindlustused, piletid ajab korda Eestis Emeraude Travel OÜ, kellle on pikaajaline kogemus Indiaga. 

Kõik, kes soovivad end proovile panna, siis oma CV ja paar täispikkuses fotot tuleb saata e-mailile: leo@emeraudetravel.ee