TANEL PADAR avalikustas, kuidas tema tütar endale nime sai

TANEL PADAR avalikustas, kuidas tema tütar endale nime sai

Hinnatud muusik ja tervisesportlane Tanel Padar (38) sai augustikuu lõpus pisitütre isaks. Uus ilmakodanik sündis Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusmajas ning sai endale nimeks Linda. Nüüd, mil Tanel ja tema kihlatust kallim Lauren on uue rolliga juba mõnda aega harjuda saanud, käis muusik külas TV3 show‘s „Kaks kanget LIVE,“ kus ta vestles Teet Margna ja Kristjan Jõekaldaga. 

Esimese asjana tundsid Teet ja Kristjan kohe huvi selle vastu, kuidas Taneli ja Laureni tütar endale nime sai.

Tanel tõdeb, et siinkohal võis tegu olla kokkusattumusega. “Mul on endal seoses Linda nimega lapsepõlvest kaks mälestust. Üks on selline pigem halb ja üks hea. Mul oli vanatädi Linda, kes oli suhteliselt kurja olemisega, aga samas sisuliselt oli ta tore inimene. Varases puberteedieas ma mäletan, et minu ema juurde tuli tööle praktikant Rootsist ja tema oli siis 20-aastane Linda. Mina olin toona 13-aastane. Ütleme nii, et ma oleksin olnud nõus terve selle suve käima ka tasuta tööl,” naerab Tanel ja lisab veel: “Kihlatul oli nimi Linda juba varasemalt mõeldud.”

Seega tegelikult oli nimi Linda nii Tanelil kui ka Laurenil peas mõlkumas ja nii saigi ühiselt otsustatud, et tütrele saab nimeks just nimelt Linda.

Sarnased artiklid