TEELE VIIRA POKKERIST: “Mulle meeldib adrenaliin ja selle mängu mitmekülgsus!”

OlyBet
OlyBet

Andekas lauljatar Teele Viira, kes on endine Eesti meister paarismängus, astub sellel laupäeval ehk 15.jaanuaril kell 19.00 koos särava pokkerimängija Kristi Kirsiga üles heategevuslikus sarjas “Double Grind Green Road to the Kings of Tallinn.” Uurisime Teelelt millal ta pokkeri mängimist alustas ja mis teda selle juures paelub.

Millal alustasid pokkeri mängimist ja kuidas leidsid tee selleni?

Hakkasin 2010.aastal pokkeri vastu suuremat huvi tundma ja tolleaegne elukaaslane mängis palju pokkerit ja temalt sain nii mõnegi triki selgeks. 

Kas eelistad mängida onlines või lives?

Praegu eelistan kindlasti online, sest nii on väga palju mugavam minu jaoks. Aga lives mängimine on jällegi kordi erilisem ja tekib rohkem elevust kui mõni üritus ootamas.

Mis Sind pokkeri mängimise juures paelub/võlub?

Mulle meeldib kindlasti adrenaliin ja meeldib ka selle mängu mitmekülgsus. Live turniiridel on lahe inimesi vaadelda ja proovida nende sisse näha ja maski kasvõi veidikenegi eest rebida.

Millised on Sinu suurimad saavutused pokkeris?

2011a Eesti meister paarismängus ja 2021 oli minu jaoks oluline ETPF online poker series esimese turniiri võit, mõne jaoks pisike saavutus, aga ma nii nautisin mängu üle pika aja ja panin kinni ka selle turna. 

Sarja heategevuslikuks eesmärgiks on aidata Eesti metsa juurdekasvule ja elurikkuse suurenemisele! Iga kogutud 5 € kohta istutab Sihtasutus Koosloodus ühe laialehelise puu mida Eesti looduses napib: saare, jalaka, künnapuu, tamme, pärna või vahtra.

Iga saates osalev Grinder annetab vähemalt 100 € või 10% mänguga teenitud kasumist, millele lisaks saavad oma panuse anda annetustega ka vaatajad.

Igas saates asuvad võistlustulle ühise meeskonnana kaks mängijat, et 1000 € algsumma erineva formaadi turniire mängides võimalikult suureks kasvatada. Kõige parema tulemuse saavutanud mängijatepaar saab lisaauhinnaks Kings of Tallinna põhiturniiri 1100 € piletid!

Sarja “Double Grind Green Road to the Kings of Tallinn” lõpus (19.02) toimub vaatajate vaheline tasuta finaalturniir OlyBetis, kuhu on samuti lisatud Kings of Tallinna põhi- ja kõrvalturniiride pileteid koguväärtuses 2000 eurot. Tasuta turniiri võitja saab 1100 eurot maksva Kings of Tallinn põhiturniiri pileti. Vaatajate finaalturniirile pääseb iga saate ajal toimuva 11 € või tasuta kvalifikatsiooni võites.