Tippmodelli-Katja kardab, et Venemaa ründab Eestit

9 kommentaari
Tippmodelli-Katja kardab, et Venemaa ründab Eestit

Saate “ ning temast kirjutavad kõik väljaanded. Sellegi poolest leidub palju põnevaid fakte, mida me tema kohta veel ei tea! Sel korral osales Katja Buduaari meelelahutuslikus rubriigis “Rubriik number 7”, kus staaridel tuleb lõpetada vahvad laused.

Saate “Eesti tippmodell” finalist Jekaterina Bulgarina on viimase poole aasta jooksul kogunud tuntust üle Eesti ning temast kirjutavad kõik väljaanded. Sellegi poolest leidub palju põnevaid fakte, mida me tema kohta veel ei tea! Sel korral osales Katja Buduaari meelelahutuslikus rubriigis “Rubriik number 7”, kus staaridel tuleb lõpetada vahvad laused.

Allpool on välja toodud Katja lauselõpud:

Minu suurim hirm … on sõda. Ei kujuta ette, saab elada keset sõda … Kardan väga, et see situatsioon Ukraina ja Venemaa vahel tuleb ka Eestisse …

Oleksin nõus taksojuhiks hakkama tingimusel, et … kui saaksin selle eest autojuhiload.

Nutsin viimati … valentinipäeval. Olin just Eestisse saabunud ja kohe lennujaamas nägin oma armsamat. Olin väga õnnelik, sellepärast nutsin.

Alkoholi tarbisin viimati, sest … mu sõbranna kinkis mulle väga erilise šampanja, mida pole ja mul tekkis kohe huvi, et miks see nii eriline on. Sellepärast proovisingi seda.

Minu külmkapist ei puudu kunagi … müsli ja piim. Armastan ka kohupiima!

Unistan praegu … oma karjäärist modellimaailma tipus.

Minu esimene armastus … oli kass! Tema nimi oli Lora ja ma ei unusta seda kassi mitte kunagi. Ta oli minu esimene kass ja suurem vastutus, mis aitas mul mõista, et oma armastatut tuleb hoida. 

 

Buduaar.ee