TÕDE, MIS RABAB: BEEBILÕUST paljastas oma tõelise pale

Hinnatud räppar Beebilõust, kodanikunimega Andrus Elbing, on endast inimestele üsnagi karmi ja hulljulge mehe mulje jätnud ning seda puhtalt läbi oma tegude - poerööv, alkoholi kuritarvitamine, vangis istumine ning muu säärane räägivad enda eest. 

Hinnatud räppar Beebilõust, kodanikunimega Andrus Elbing, on endast inimestele üsnagi karmi ja hulljulge mehe mulje jätnud ning seda puhtalt läbi oma tegude – poerööv, alkoholi kuritarvitamine, vangis istumine ning muu säärane räägivad enda eest. 

Kuid Beebilõustal on ka pehmem pool, mida räppar enamasti lihtsalt välja ei näita. Tegu on mehega, kellel on suur süda ning seda näitab ka tema hiljutine tegu, millest üks foto jõudis ka sotsiaalmeediaavarustesse.

Nimelt külastas Beebilõust hiljuti Tallinna loomade varjupaika ning viis kaks kodu otsivat koera jalutama ja kutsus inimesi üles endale just varjupaigast koduloom võtma.

Pildi juurde lisas Beebilõust kommentaariks: “Semu ja Turbo. Mõlemad lahedad semud ja ootavad kodu Tallinna loomade varjupaigas.”

Pilti kommenteeris teiste seas ka Katrin Lust: “Kümme punkti sulle tänase postituse eest! Ja et toetad loomi!”

Pilti näed ka Beebilõusta Instagrami kontolt siin