TOHOH! KAS KARL-ERIK TAUKAR planeerib kallimaga pisiperet?

Vabariigi kuumim meesartist Karl-Erik Taukar käis enne Pühajärve jaanitulel esinemist külas raadio Sky Plus otse-stuudios sealsamas järve kaldal. Laulja rääkis intervjuus oma jaanipäevast, bändi trummarivahetusest ja ühtlasi andis ka ühe peene vihje. 

Saatejuht Andi Raig küsis Karl-Erikult, et kui too ei peaks Pühajärvel esinema, kus ta siis tegelikult oma jaanid veedaks. “Selles mõttes on tore, et ma saan jaanipäeval ikkagi koos sõpradega olla, süüa šašlõkki ja mängida kitarri – seda ma teeksin ka muidu, aga võibolla lihtsalt kuskil eraldatumas kohas.

Ma olen alati pidanud lugu väikesest akustilisest kitarrist, heast kulinaariast ja suurest lõkkest. Mul ei ole nii, et kui mul vaba päev on, siis ma ei taha kitarri näha, ikka tahaks,” vastas Taukar. 

Seepeale läks jutt trummarivahetusele ning laulja nentis, et uus mees Hans Kurvits on bändi juba korralikult sisse sulanud. Eelmise trummari Brait Pilviku, kes on ühtlasi ka Taukari lapsepõlvesõber, lahkumise põhjuseks oli lapse sünd, mis sellises mahus tuuritamisega kokku ei lähe. 

“Brait jõudis minust ühes asjas ette. Ega ma pean järele võtma,” lausus Taukar kavalalt, jättes siiski täpsustamata, kas ta pidas silmas trummari lapse sündi või mitte. 

Kuula täispikka intervjuud siit