Trummide kuningas Rauno Vaher: naistele on alati kõik lubatud

Rauno on Viljandist pärit mitmekülgne muusik, kelle käed-jalad on kogu aeg tööd täis. Nimelt mängib ta kuues erinevas koosseisus, tegeledes lõviosa oma ajast just muusikaga. Uurisime, kuidas ta muusikapisiku sai ning milliseid naisi muusikud eelistavad. 

Rauno on Viljandist pärit mitmekülgne muusik, kelle käed-jalad on kogu aeg tööd täis. Nimelt mängib ta kuues erinevas koosseisus, tegeledes lõviosa oma ajast just muusikaga. Uurisime, ta muusikapisiku sai ning milliseid naisi muusikud eelistavad. 

Rauno armastus muusika ning eelkõige rütmi vastu sai alguse juba varases eas. “Muusikanakkuse sain juba lasteaias. Minu isa mängis trummi ja kitarri ning eks ma tema käest oma esimesed rütmitunnid sain. Kunagi põhikoolis tegi minu sõber Harri Heinsoo bändi ning kutsus mu sinna trummariks. Ka tema käest sain kasulikke näpunäiteid ja sealt edasi tuli kõik juba iseenesest,” räägib Rauno. 

Tänaseks on temast saanud nõutud trummar. Hetkel mängib ta sellistes bändides nagu Odd Hugo, Emerald, Angus, Markus Rafael Nylund, J&R ja teeb lisaks kaasa veel ühes Austraalia projektis. 

Muusikutel pole Rauno sõnul naiste suhtes kindlat maitset. “Sama palju, kui on erinevaid muusikuid, on ka erinevaid nõudmisi. Õnneks on naisi veel rohkem, seega valikut on! Usun, et kui naine unistab kallimast, kes tegeleb muusikaga, siis on kõige lihtsamaks teeks mehe südamesse jõuda eelkõige iseendaks jäämine,” paljastab ta. 

Tema arvates pole olemas asju, mis on naistele keelatud. “Naised võivad ükskõik mida teha, elame ju vabas maailmas! Ma ei arva, et oleks käitumismustreid, mida naised kindlasti vältima peaksid. Neil on vaba voli käituda ning olla vastavalt oma soovile, täpselt nagu meestelgi,” arvab ta. 

Esinemisi on noormehel palju ja kui soovid teda laval näha, siis külasta näiteks Tallinn Music Weeki, mille raames esineb Rauno nii Odd Hugo kui Markus Rafael Nylundi koosseisus. 

 

Buduaar.ee