TUNTUD RAADIOJAAM AJAS omavahel Malluka ja Marimelli segamini

TUNTUD RAADIOJAAM AJAS omavahel Malluka ja Marimelli segamini

Mallukas ja Marimell on ilma kahtlusteta ühed Eesti tuntumaid blogijaid. Kuigi nende bloginimed võivad küll sarnaselt kõlada, siis ometi on tegu kahe täiesti erineva naisega ning suur osa eestlastest teeb neil ka kindlapeale vahet. Või vähemalt nii me arvame. Nimelt tegi tuntud raadiojaam Skyplus hiljuti üsna piinliku vea ning ajas blogijad omavahel sassi. 

Marimell avaldas teisipäeval oma blogis loo sellest, kuidas ta närvi läks, sest igalpoolt vaatavad vastu ühed ja samad näod. “Vaatasin reedel, või mis iganes päeval, järgi seda „Tunnen sind läbi ja lõhki“ ja no päriselt. Kas meil pole Eestis inimesi? Kogu aeg, igal pool, igas saates, igal kanalil – same shit, different show.

Ma ei hakka rääkimagi sellest, et meil oleks piisavalt võtta „staare“, keda näosaatesse panna, aga ei, teeme samade nägudega ühe kuldse hooaja. Ma ei kurda ka, valitud nägudel pole viga, aga suures plaanis lihtsalt – kama kuhu kanalile paned, samad näod igal pool. Ma ei saa kuskilt mitte midagi uut teada,” kirjutas Marimell kõnealuses postituses

Tuntud raadiojaam Skyplus ühines blogija arvamusega ning avaldas poolehoiu märgiks selle ka enda sotsiaalmeedias. “Tubli Mallukas. Oleme ise sama mõelnud. Ja kui inimesi võtta ei ole, siis nägusid võiks ju ikka kuidagi vahetada,” kirjutas raadiojaam postituse juurde kommentaariks. Kõik oleks väga ilus ja tore, kuid kõnealuse postituse omanikuks pole sugugi mitte Mallukas, vaid hoopiski Marimell. 

Praeguseks on viga juba ka parandatud ning Skyplus ise kommenteeris apsu sõnadega, et nalja peab ju ka saama. 

Sarnased artiklid