TUULI RAND kallimale: olen tänulik, et sa ei ole kohe esimese takistuse juures alla andnud

TUULI RAND kallimale: olen tänulik, et sa ei ole kohe esimese takistuse juures alla andnud
Liina Notta

Lauljatar Tuuli Rand võttis hetke, et oma kallimat Stasi tänada koosoldud aja eest, jagades ka romantilist ja õnnest nõretavat kaadrit. Tema kirja pandud read aga panevad kõiki armastuse ja oma suhte teemadel kaasa mõtlema.

“Oleme käinud läbi tule ja vee. Oled näinud mind, mo kõige nõrgematel ja hapramatel hetkedel, kui olen kokku varisenud, samas oleme ka koos palju võite vastu võtnud. Olen tänulik, et sa ei ole kohe esimese takistuse juures alla andnud ega põgenenud, vaid olnud kindel kui kalju ja toetanud mind alati kõiges ja jäänud mo kõrvale,” tänab lauljanna südamliku postitusega oma armastatut.

Paar on ka  riielnud ja maid jaganud, aga see kõik käib Tuuli sõnul suhte ja elu juurde: “Ning oleme ausad, see käib kõik õppimisprotsessi juurde,” leiab lauljanna.

“Olen nii tänulik sulle, Stas! Tahangi, et terve maailm teaks sellest ja loodan, et te kõik olete leidnud juba või leiate enda kõrvale sama hea ja tugeva inimese, kellele te saate toetuda, kellega koos te saate õppida ja areneda, kes näitab teile teie enda juures kitsaskohti, mis vajavad veel parandamist ja tervendamist, käia läbi nii eluraskused, kui ka kogeda palju rõõmu, mis kaasneb iga suhtega,” lõpetab lauljanna postituse tõeliselt positiivse noodiga.

https://www.instagram.com/p/CCLjGRTJlQ6/

Sarnased artiklid