Unistuste prints Roberto leidis eluarmastuse! FOTOD

Unistuste prints Roberto leidis eluarmastuse! FOTOD

Unistuste prints ja tuntud ärimees Roberto De Silvestri on alati olnud seiklusjanuline elunautleja, kellele meeldivad kaunid naised. Robertol on elu jooksul palju lühikesi suhteid olnud, ent ei midagi tõsist – kuni tänaseni! Nimelt on Roberto nüüdseks juba mõnda aega olnud tõsises suhtes imekauni prantslanna Marie Bellega. Buduaar vestles Robertoga sel teemal veidi lähemalt – kes on see salapärane kaunitar, millega ta tegeleb ja kuidas nad üldse kohtusid?

Unistuste prints ja tuntud ärimees Roberto De Silvestri on alati olnud seiklusjanuline elunautleja, kellele meeldivad kaunid naised. Robertol on elu jooksul palju lühikesi suhteid olnud, ent ei midagi tõsist – kuni tänaseni! Nimelt on Roberto nüüdseks juba mõnda aega olnud tõsises suhtes imekauni prantslanna Marie Bellega.

Buduaar vestles Robertoga sel teemal veidi lähemalt – kes on see salapärane kaunitar, millega ta tegeleb ja kuidas nad üldse kohtusid?

Roberto ja Marie said tuttavaks sel suvel St Tropezis. “Mul on St Tropezis suvemaja ja läks nii, et täpselt sel ajal, mil ma Prantsusmaale puhkama sõitsin, viibis seal ka Marie Belle koos oma sõbraga. Ka nemad olid otsustanud oma suve seal veeta. Kohe kui ma Mariet nägin, tundsin, et ta on eriline. Ta pole mitte ainult lummavalt kaunis, vaid ka väga armas, tark ja heasüdamlik noor naine. Armusin temasse väga kiirelt,” tõdeb Roberto, kes on õnnelik, sest Marie Belle tunded Roberto vastu olid samasugused.

Roberto rääkis meile ka sellest, kust Marie pärit on ja millega ta täpsemalt tegeleb. “Marie Belle on tegelikult pärit Põhja-Prantsusmaalt Bretagnest, ent ta elab Pariisis. Ta on modell ning üliõpilane – Marie õpib ajakirjandust. Modellindusega seoses reisib ta väga tihti USAsse ning ka Pariisis on tal päris palju erinevaid modellitöid,” räägib Roberto.

Roberto ja Marie reisivad päris palju ringi, ühe korra on Marie ka Eestis käinud. “Tõin ta suvel Eestisse, et näidata talle seda kaunist väikest riiki. Õnneks olid sel ajal väga ilusad ilmad. Mariele meeldis siin väga.”

Marie on väga suur loomaarmastaja, kodus on tal kaks imearmsat kassi, kes Roberto kohe omaks võtsid. “Marie kassid on väga toredad ja nad meeldivad mulle väga. Võib öelda, et ma olen ka nüüd kassiarmastaja,” naerab Roberto, kes on leidnud oma teise poole.

Palju õnne ja armastust noortele ka Buduaari poolt.

Karin Karu