USAs elav eksmiss Eha Urbsalu: ülemus keelas suhkru ja saia söömise ära

9 kommentaari
USAs elav eksmiss Eha Urbsalu: ülemus keelas suhkru ja saia söömise ära

Ilus ja hoolitsetud välimus on iga naise jaoks oluline, ent paraku teevad aastad oma töö ning selleks, et ka 40aastaselt kaunis välja näha, tuleb oma keha eest hoolt kanda. Eksmiss Eha Urbsalu näeb täna niivõrd hea välja, et ta teeb silmad ette isegi 20aastastele naistele. Uurisime New Yorgis elava Eha käest, mis on tema kauni välimuse saladus – kuidas ta oma näo ja keha eest hoolitseb, mis trenni ta teeb ja mida sööb.

Ilus ja hoolitsetud välimus on iga naise jaoks oluline, ent paraku teevad aastad oma töö ning selleks, et ka 40aastaselt kaunis välja näha, tuleb oma keha eest hoolt kanda. Eksmiss Eha Urbsalu näeb täna niivõrd hea välja, et ta teeb silmad ette isegi 20aastastele naistele.

Uurisime New Yorgis elava Eha käest, mis on tema kauni välimuse saladus – kuidas ta oma näo ja keha eest hoolitseb, mis trenni ta teeb ja mida sööb.

Eha on New Yorgis elanud juba 15 aastat ning tegeleb lisaks põhitööle moega seotud ettevõttes Nygard, modellindusega ning vahel pakutakse talle ka väiksemaid näitlejarolle. Mis aga välimuse eest hoolitsemisse puutub, siis Eha nipid on lihtsad. “Enne magama minekut võtan alati meigi maha, varem läksin meigiga magama, sest ma kartsin, et ei näe ilma meigita piisavalt kena välja. Nüüd leian, et hommikune värske nahk on parem kui öösel näkku sööbinud meik,” muigab Eha, kes noorest peast oli tihti ööpäevaringselt meigitud.

Eha kaunis ja treenitud figuur torkab silma ning paratamatult tekib küsimus, kuidas ta end vormis hoiab? “Avastasin paar aastat tagasi Pilatese matitrenni, see on minu jaoks väga hea, sest saan end ilusti välja sirutada ning oht end vigastada on peaaegu et olematu. Lisaks üritan korra nädalas Zumba tantsutrenni jõuda – sealt saan alati fantastilise enesetunde ning tunnen end pärast trenni lausa 10 aastat nooremana,” muigab Eha.

Aga kuidas on lood söögiga? Huvitav, milline näeb välja Eha menüü? “Meie ülemus on tervele ettevõttele selgeks teinud, et suhkur ja valge sai on keelatud, seega kõik küpsised ja croissant’id on välistatud,” naerab Eha ja lisab: “Tegelikult ma tahaksin musta leiba rohkem süüa, aga seda siin ei müüda.”

Stressirohketel aegadel armastab ta magusat süüa. “Jäätise söömine on parim viis pingeid maandada.”

Tavapäevadel sööb Eha lihtsaid toite ning üritab valida tervislikke variante. “Püüan vähemalt hommikuid tervislikult alustada – näiteks söön kaerahelbeputru ja lõunaks valin suure salati, kus on lisaks vitamiinidele ka piisavas koguses valke. Kana ja pähklid on ühed minu lemmikud. Õhtusöögi koha pealt ei tea kunagi ette, kindlaid plaane ma ei tee ja palju sõltub seltskonnast, kellega ma välja sööma lähen,” tõdeb Eha.

Karin Karu