VAIDO NEIGAUS PALJASTAS tõe: “Ta ütles, et tahab mulle riista sisse panna!”

VAIDO NEIGAUS PALJASTAS tõe: “Ta ütles, et tahab mulle riista sisse panna!”
erakogu

Viimasel ajal on mitmed tuntud näod tulnud lagedale oma ahistamislugudega. Teiste seas tegi seda ka avalikkusele tuntud Vaido Neigaus, nüüdse kodanikunimega Vaido Lindström, kes jagas oma kogemust sotsiaalmeedias.

“Väga palju räägitakse hetkel ahistamisest ja ma saan kaasa rääkida, sest oma raamatus olen sellest kirjutanud, kuid see teema pole suurema avaliku tähelepanu keskmes veel olnud.

Nimelt käisin ma Samliku internaatkoolis. Olin siis 14 aastane ja oma seksuaalsusest polnud mul õrna aimugi, küll aga mäletan kuidas jagasin tuba 3 poisiga, kellest üks oli mõned aastad vanem. Kord selle vanema poisiga saunas kahekesi olles, tuli ta mulle väga lähedale oma kõva fallosega ja ütles, et tahab mulle riista sisse panna.

Eks ta oli ennegi küsinud minult, et ma võiks ta peenist katsuda jne ning loomulikult ma ei teinud seda. Sellest saunas veedetud ajast on mul meeles veel see, et ta ei tahtnud aru saada kui ma ütlesin ei. Õnneks ei läinud asjad kaugemale, sest lükkasin ta eemale ning rääkisin ka õpetajale ja ta sai noomida. Ma ei tea kas see inimene on sellest midagi õppinud. Loodame, et on!”

 

Väga palju räägitakse hetkel ahistamisest ja ma saan kaasa rääkida, sest oma raamatus olen sellest kirjutanud, kuid see…

Posted by Vaido Lindström on Teisipäev, 23. märts 2021