Reklaam sulgub sekundi pärast

ROBBIE WILLIAMS RÄÄKIS AUSALT enda šokeerivast olukorrast: “See tahab mind tappa!”

44-aastane popstaar Robbie Williams on juba aastaid vaimsete terviseprobleemide käes kannatanud. Probleemid on staari niivõrd allamäge viinud, et nendega toimetulek on peaaegu võimatu olnud. Suureks toeks on Robbie'le olnud pikaajaline elukaaslane Ayda Field.

Williams rääkis hiljutises intervjuus enda olukorrast väga avameelselt. Ta võrdles ennast 2016. aasta jõulupühal surnud George Michaeliga, kes teadaolevalt samamoodi masenduse all kannatas. Michaeli surmaga kaasnes palju spekulatsioone, kuid surmatunnistusele märgiti põhjuseks infarkt. 

Praegu on Williams Austraalias kontsertturneel. Staar paljastas intervjuus, et kardab oma elu pärast ning satub paanikasse alati, kui üksi peab olema.

"Alati, kui ma üksi juhtun olema, hakkan kõike šaboteerima. Minu peas on haigus, mis mind tappa soovib. Sellepärast pean ma valvel olema," sõnas ta.

"Kui oled sellel planeedil 43 aastat olnud, siis mõistad lõpuks ometi, et isegi kui sul on kõik see, mis minul on, ei ole sa surematu. Üritan enda eest nüüd paremini hoolt kanda," lisas ta. 

 

allikas: The Sun