VIDEO! Merlyn Uusküla ja Villu Veski uus laul “Õnnepäev” teeb tuju heaks

2 kommentaari
VIDEO! Merlyn Uusküla ja Villu Veski uus laul “Õnnepäev” teeb tuju heaks

Merlyn Uusküla avaldas täna enda uue täispika albumi nimiloo Õnnepäev, kus kaasa teeb maailmas kõrgelt hinnatud ning tunnustatud saksofonist ja jazzi-virtuoos Villu Veski.

Merlyn Uusküla avaldas täna enda uue täispika albumi nimiloo Õnnepäev, kus kaasa teeb maailmas kõrgelt hinnatud ning tunnustatud saksofonist ja jazz’i-virtuoos Villu Veski.

“Olen pikalt mõelnud teha mõnda laulu, kus oleks sees live saksofon, kuna see on minu jaoks on üks kaunema kõlaga pille,” räägib lauljatar ning lisab, et tal on suur au, et Veski oli nõus uue albumi nimiloos kaasa tegema ja enda panuse andma. “Lugu on lõbus ja päikselise meeleoluga ning räägib võitmisest, kui fortuunaõnn naeratab,” iseloomustab ta loo sõnumit. Loo sõnad on kirjutanud Aapo Ilves ja laulu viis on pärit lauljatari enda sulest. 

Saksofonist Villu Veski on sage külaline maailma suurimate jazz’i-ürituste lavadel ning võitnud mitmeid mainekaid jazz’i-auhindu. Lisaks on Veski olnud aastaid rahvusvahelise muusikafestivali Juu Jääb peakorraldaja.

 

 

Kuula lugu allpool!