Võitja valitud! Buduaar Veenusel peo säravaim neiu on pildil nr 1!

Võitja valitud! Buduaar Veenusel peo säravaim neiu on pildil nr 1!

Eelmisel reedel, 24. oktoobril toimus esimene pidu uues Buduaari üritustesarjas “Buduaar Veenusel”. See kosmiliselt lahe pidu toimus linna ilusaimas ööklubis Venus Club! Kohale oli tulnud palju säravaid ja kauneid naisi ning otseloomulikult ei puudunud peolt ka hurmuritest noormehed. Peomeeleolu kestis varajaste hommikutundideni! Buduaar valis peogaleriist välja 13 kõige säravamat neiut, kelle seast Sina, kallis lugeja, saad valida välja oma lemmiku ja talle oma hääle anda. Võitjale on Buduaar välja pannud toreda auhinna, milleks on Joiki särav vaarika kehakoorija suhkru ja roosa saviga!

Eelmisel reedel, 24. oktoobril toimus esimene pidu uues Buduaari üritustesarjas “Buduaar Veenusel”. See kosmiliselt lahe pidu toimus linna ilusaimas ööklubis Venus Club! Kohale oli tulnud palju säravaid ja kauneid naisi ning otseloomulikult ei puudunud peolt ka hurmuritest noormehed. Peomeeleolu kestis varajaste hommikutundideni!

Buduaar valis peogaleriist välja 13 kõige säravamat neiut, kelle seast Sina, kallis lugeja, saad valida välja oma lemmiku ja talle oma hääle anda. Võitjale on Buduaar välja pannud toreda auhinna, milleks on Joiki särav vaarika kehakoorija suhkru ja roosa saviga!

Võitja on selgunud! Buduaari lugejad Buduaar Veenusel peo säravaimaks tüdrukuks pildil number 1 oleva neiu. Palju õnne võitjale ka Buduaari tiimi poolt! Selleks, et auhind kätte saada, palume võitjal Buduaariga ühendust võtta kahe nädala jooksul. Auhinnaks on sel korral Joiki särav vaarika kehakoorija suhkru ja roosa saviga

Buduaari kontaktid:

aadress: Narva mnt. 13

email: info@buduaar.ee

kontaktnumber: (+372) 617 71 58


 

Buduaar