Vot, mis! Loe, millist elu elab staarisaate Toomas Kolk täna?

Superstaarisaate finalist Toomas Kolk kadus peale saates osalemist avalikkuse eest ning seda, millega ta praegu tegeleb, ei tea keegi. Seda põnevam oli kuulda, et Toomas elab hetkel vägagi põnevat elu ning unistused on tal suured. Millega ta täpsemalt tegeleb - sellest loe allpool lähemalt.

Superstaarisaate finalist Toomas Kolk kadus pärast saates osalemist avalikkuse eest ning seda, millega ta praegu tegeleb, ei tea keegi. Seda põnevam oli kuulda, et Toomas elab hetkel vägagi põnevat elu ning unistused on tal suured. Millega ta täpsemalt tegeleb – sellest loe allpool lähemalt.

Eestis Toomast liikumas näha ei saa, küll aga võib teda kohata erinevates Euroopa riikides. “Sel suvel olen tõepoolest elanud hetkiliselt terves Euroopas, kuna olen väisanud erinevaid õpetajaid ja meistrikursusi. Sügisest lähen tagasi oma linna, kus ma jätkuvalt täiskohaga õpin – Helsingisse. Olen ooperilaulu tudeng ning Soomes on meile korralikud stipendiumid ja toetused,” kommenteerib Toomas.

Lisaraha teenib ta sellise põneva ametiga nagu seda on professionaalne voiceover. Nimelt annab Toomas oma hääle erinevatele seriaalidele, kuid ise ta nendes kaasa ei tee. Sellise ameti jaoks on vaja erilist häält ning Toomasel on see olemas. “Olen sellega tegelenud paar aastat ja seda kahel telekanalil, mis Eestis jooksevad – Sony Entertainment Television ja Sony Turbo.”

Toomas tõdeb, et tal on elus väga põnev periood ning mis eraelusse puutub, siis selleks tal aega pole. “Hetkel olen näiteks Savonlinna Ooperfestivalil, kus meie cast laulab Mozarti “Võluflööti”, mis on laste jaoks lühemaks tehtud. See, milliseks minu hääl kujuneb, selgub tulevikus ja just hääle arengusuundadel tulebki mul praegu silma peal hoida. Sõltuvalt paugu detsibellidest ja kvaliteedist, mis luuavarrest tuleb, teen ka edasised plaanid. Praegu käib alles püssirohu laadimine ja viimistlemine. Seega ei oska ma tuleviku osas täpselt veel öelda, millal, kas ja kuhu ma satun,” tunnistab Toomas ja lisab: “Oma eraelu olen üldse talveunne matnud ja pühendunud ooperile, millesse ma iga päev rohkem armun ja mille sisse ma üha rohkem upun. Eesmärgiks oleks kunagi emmata selle kunsti tuuma – pärast seda jääb üle ainult säraga kõrgustesse tõusta. Esialgseks plaaniks kõlbab küll – siis vaatab edasi,” muigab Toomas.

Suure teõnäosusega kuuleme me Toomasest lähima paari aasta jooksul kindlasti, seniks aga soovime talle tuult tiibadesse.

Karin Karu