Ženja Fokin ja Teele Viira eiravad füüsikat

Ženja Fokin ja Teele Viira eiravad füüsikat

ECCO kauplus avas 4.septembril Viru Keskuses nn kummulikeeratud toa fotoboksi, kus kõik soovijad saavad sel ja kahel järgneval nädalavahetusel teha endast kelmikaid füüsikaseadusi eiravaid pilte. 

ECCO kauplus avas 4. septembril Viru Keskuses nn kummulikeeratud toa fotoboksi, kus kõik soovijad saavad sel ja kahel järgneval nädalavahetusel teha endast kelmikaid füüsikaseadusi eiravaid pilte. 

Fotoboksi on ehitatud tavaline tuba, mis on maapinnaga võrreldes 90kraadise nurga all. Fotoboksi ülesseadmisega tähistab ECCO uue vabaajajalatsite kollektsiooni Soft7 turuletulekut.

 

ECCO Soft7 vabaajakollektsioon on nooruslik kombinatsioon ECCO klassikast ja moodsatest tennistest. Neis on mustvalge kontrast ja puhtus ühendatud sportliku tänavamoega ning stiil funktsionaalsusega. Nagu ka kollektsiooni nimi vihjab, on tegemist erakordselt pehmest nahast valmistatud mugavate ja painduvate jalanõudega, mida saab vähese vaevaga panna kokku sobima vaat et kõigi vabaajariietega. Kollektsiooniga saab tutvuda siin.