Ženja Fokin sügismoest: 1 asi, mis peab iga naise garderoobis olema!

Ženja Fokin sügismoest: 1 asi, mis peab iga naise garderoobis olema!

Pea igal hooajal murravad paljud meist pead, milliste esemetega oma garderoobi täiendada – sel sügisel pole see vajalik! Stilist Ženja Fokin teeb otsustamise meie jaoks lihtsaks – klassikaline vettpidav trench–mantel on see, mis peaks iga naise ja mehe garderoobis olema. Kuid millised trench-mantlid ehk teisisõnu vihmamantlid sel sügisel moes on? Ja milliste jalatsitega neid kandma peaks, et tulemus jääks ilus ja stiilne?

Pea igal hooajal murravad paljud meist pead, milliste esemetega oma garderoobi täiendada – sel sügisel pole see vajalik! Stilist Ženja Fokin teeb otsustamise meie jaoks lihtsaks – klassikaline vettpidav trench-mantel on see, mis peaks iga naise ja mehe garderoobis olema. Kuid millised trench-mantlid ehk teisisõnu vihmamantlid sel sügisel moes on? Ja milliste jalatsitega neid kandma peaks, et tulemus jääks ilus ja stiilne?

Ženja rääkis meile sellest lähemalt!

Ženja tõdeb, et ajatu vihmamantel on ühtlasi nii praktiline kui ka moodne. “Ikooni staatuses veekindel trench-mantel on alati moes, muutub vaid värv ja mingil määral kindlasti ka materjal. Oluline on kindlasti see, et mantel oleks kvaliteetsest materjalist ning tõepoolest peaks ka vett! Mis värvidesse puutub, siis sel sügisel on moepildis klassikaline beež, must, tuvihall, bordoo, vanakooli roosa, mustikasinine ning mocca-kohvipruun,” räägib Ženja.

Ženja lisab: “Kõige vingemaid ning kvaliteetsemaid vihmamantleid valmistab kõrgmoebränd Burberry Prorsum, ent tegelikult on võimalik ka väikese summa eest endale vägagi korralik ja moodne trench-mantel soetada. Mina käisin alles hiljuti Barcelonas, kus olid meeletud allahindlused – sain Zarast enne 149 eurot maksnud beeži värvi vihmamantli vaid 29 euro eest. See oli tõeline leid,” tõdeb Ženja.

Kuid milliseid jalatseid võiks vihmamantliga sobitada? “Teate, mina soovitan Charlie Chaplini stiilis madalaid kingi – nii meestele kui ka naistele! Klassikalise välimusega madalad meestekingad on juba ammu ka naiste garderoobi oma tee leidnud. Praktilised, mugavad ja palju huvitavamad kui tavalised kontsakingad,” soovitab Ženja kõikidel naistel oma garderoobi üks korralik trench-mantel ning Charlie Chaplini stiilis madalad kingad muretseda.

fotod: scanpix

Karin Karu