5 KINGIIDEED oma kallimale valentinipäevaks

Sel nädalal tähistab kogu maailm armastajate päeva. Kuidas sina saad selle päeva teha oma kallima jaoks unustamatuks?


Sel nädalal tähistab kogu maailm armastajate päeva. Kuidas sina saad selle päeva teha oma kallima jaoks unustamatuks?

  1. Vii talle hommikusöök voodisse. Mis võiks olla veel mõnusam kui voodisse toodud armastusega tehtud hommikusöök: aroomikas kohv, värskelt pressitud apelsinimahl, küpsetatud pannkoogid täidisega. Kui veidi pingutada, siis pannkoogid võiks teha südamekujulised. Päev algab rohke armastusega ja kestab sellel lainel.

  2. Kutsu ta kontserdile või teatrisse. Ärge minge restorani nagu alati, selleks leiab mitmeid teisi põhjuseid. Saada valentinipäeval mõnus muusika- või teatrielamus jääb kauaks meelde. Sellel kuupäeval pakuvad paljud kontserdi- ja teatrisaalid meelelahutusprogrammi armastuse teemal. Mine piletiostuveebi ja vali südamele lähedasem sündmus.

  3. Kutsu ta uisutama, isegi siis, kui ta pole elu sees seda kordagi teinud! Positiivsuse ja rohke naeru doos on lubatud. Mis võib olla veel romantilisem kui hoida üksteisel käest kinni ja läbi naeru proovida uisutada ning mitte kukkuda. Eneseiroonia aitab hirmu ületada. Lõpuks te hakkate naerma ja mõnulema ning meenutate veel kaua seda õhtut läbi naeratuse.

  4. Kui sinu sõber üldse ei poolda romantilisi koosveetmisi valentinipäeval, siis kutsu ta lasketiiru! Usu, isegi kui su enda õrnad käekesed pole kunagi hoidnud ühtegi püstolit, siis sa üllatud, kui see hakkab sulle meeldima ja sa satud hasarti. Sinu poiss hakkab rõõmust hüppama nagu laps, sest mehed on suured lapsed oma täiskasvanute mänguasjadega.

  5. Seda päeva nimetatakse ka sõbrapäevaks. Oleks ju tore koguneda suure seltskonnaga kallimatest sõpradest ja katta suur laud suupistetega ning valmistada armujooke ning mitte unustada, et järgmine päev on ikka tööpäev. Lähedaste sõprade seltsis möödub aeg imeliselt, saab palju jutustada ja nalja. Emotsioonid sellest päevast jäävad kauaks meelde.

Lase käia! Muidugi on see ainult väike osa võimalikest ideedest, mida võiks kasutada kõikide armunute ja sõprade päeval. Kui sul on mõni parem idee, ära kõhkle seda meiega kommentaarides jagada, sest äkki leiab keegi teine endale sobiva lahenduse valentinipäevaks!

Buduaar.ee