BUDUAAR TESTIB KAAMERAID: Huawei P30 Pro vs Iphone XR

Buduaar

Huawei P30 Pro pakub tõelist konkurentsi maailma parimatele kaameratelefonidele. Huawei andis Buduaari naiskonnale võimaluse katsetada viimase erakordselt võimekat kaamerat. Sel korral oli au tegevtoimetajal katsetada Huawei P30 Pro ja Apple Iphone XR kaameraid ning selgitada välja, kes jääb peale.

Oleme nüüdseks kasutanud uut müstilist sinist värvi Huawei P30 Pro telefoni filmimisel ning pildistamisel. Telefonil on suurepärane aku kestvus ja kiire laadija. Tänu kergele kumerale ekraanile ja läikivale tagaosale näeb telefon stiilipuhas välja – just nagu meile meeldib! Olles ise pigem Apple toodete kasutajad, olime alguses pigem skeptilised, aga asjata.

Huawei P30 Pro kaamera pakub laias valikus suurepäraseid funktsioone

Huawei P30 Pro-l on kokku suisa neli kaamerat, mille peamine on uhiuus Super Sensing 40-megapiksline andur. Topelt-LED välk, optiline pildi stabilisaator, 6,47-tollise OLED laiekraaniga Huawei uus meistritöö on absoluutne tipp igas plaanis. Leica 40 MP põhikaamera, lainurkkaamera, telefotokaamera, erakordne selfikaamera ja 10-kordne hübriidsuum teevad sellest iga fotograafi unistuse. Buduaari naistele pakkus eriti pinget selfie tegemisel funktsioon, mis muudab näonaha klaariks ja siledaks.

Katsetasime kontoris iPhone XR ja Huawei P30 Pro kaameraid, et võrrelda, milline telefon teeb paremini pilte. Kuna foto ütleb rohkem kui 1000 sõna, siis laseme lugejal otsustada, milline foto on ahhetama-panevam. Anna kommentaarides teada, mis telefon peale jäi.

PS! Kõik fotod on töötlemata!

Lähedalt pildistatud võte:

Portrait režiim:

Landscape mode:

Testisime värvide erinevust:

Õhtuhämaruses pildistatud foto:

PS! Isiklik lemmik – see oleks pildistatud nagu professionaalse fotograafi poolt ja töödeldud programmiga, aga ei. Tegemist on lihtalt Huawei P30 Pro night mode’iga.

Ülaltoodud fotodelt näeme, et Huawei P30 Pro 5-kordne optiline suum võimaldab kaugel asuvaid objekte lähemale tuua, mis tähendab, et pilti suurendades ei kao pildi kvaliteet. Boonuseks ülilainurk, mis aitab kitsastes oludes rohkem pildile mahutada. Huaweil on värvid mahedad ja detailid paigas. Meile igatahes meeldivad Huawei pildistatud fotod kordades rohkem.

Kui mõtled, kas peaksid Huawei P30 Pro endale soetama, siis vastus on kindlasti jah! Lisaks eelnevatele headele omadustele on maailma juhtivate fotograafiaajakirjade ühing Technical Image Press Association (TIPA) tunnustanud Huawei P30 Pro nutitelefoni hinnatumaks tooteks tänu võimsale kaamerale.

Tutvu lähemalt Huawei toodetega SIIN.