Eesti iGaming turg on valmis kasvama

Sisuturundus

kasiino
Eestikasiino.com

Eesti on olnud paljude iGaming ettevõtete jaoks meelispaik juba pikemat aega. Selle taga on on põhjuseid aga mitmeid. Esiteks on Eestis piisavalt inimesi, kes on IT-sektoris äärmiselt tugevad ning andekad ja teiseks on olemas infrastruktuur ettevõtete kasvuks. Lühidalt öeldes kujutab iGaming endast kõike, mis on seotud online kasiinode ja panuste tegemiseks mõeldud portaalidega.

Loomulikult mängivad suurt osa ka erinevad boonused, mis toovad pidevalt uusi kliente. Erinevad teenusepakkujad võitlevad pidevalt uute klientide üle ning kohati on pakkumised väga atraktiivsed. Kõikidel mängijatel on võimalik leida parimad kasiino boonused Eestis ning peale seda enda õnn juba proovile panna.

Praegune Eesti hasartmängude valik ja kättesaadavus

Lisaks enda tugevale IT-sektorile on Eestis ka praktiliselt kõikidel inimestel ligipääs internetile ja mõnele nutiseadmele. Olgu selleks arvuti, sülearvuti või hoopis nutitelefon. See on ka ilmselt põhjuseks, miks erinevad uuringud näitavad, et 70% eestlastest on vähemalt korra osalenud mõnes hasartmängus. Nendest 40% on enda õnne proovile pannud klassikalises kasiinos ja 30% online kasiinos.

See trend näitab selgelt, et online kasiinod hakkavad saavutama järjest suuremat tähelepanu. Ühtlasi on see peamiseks põhjuseks, miks Eesti iGaming turg on valmis suureks kasvuks. Küll aga peavad kõik teenusepakkujad hoolikalt jälgima hasartmänguseadust, mis määrab ära võimalused lehekülje avamiseks. Ilma litsentsita teenuseid pakkuda ei tohi.

Millised on online ja tavaliste kasiinode peamised erinevused

Loomulikult on mugavuse poolel online kasiinodel suur eelis. Mängudest saab osa võtta praktiliselt igalpool ning vajate vaid internetti. Küll aga ei ole teil peaaegu võimalik teiste mängijatega suhelda ning läbi selle enda sotsiaalseid vajadusi rahuldada. Ühtlasi võib pidada tavaliste kasiinode suurimaks plussiks huvitavat seltskonda, kellel nii mõnigi kaasahaarav lugu pajatada.

Online kasiinode ehk iGaming portaalide suurimaks valuks ja võluks on see, et inimestel ei pruugi olla reaalset kontrolli enda kulutuste üle. Ekraanil on vaid numbrid ning tihti ei suudeta seda tavalise rahaga seostada. Küll aga tavalises kasiinos käib teie käest läbi sularaha, mis võib tekitada olukorra, kus soovite mängimise katkestada.

Eestlaste eelistused kasiinodes

Viimaste aastate põhjal, kui mõned asutused olid suletud oli näha selget kasvu online kasiinodel. Inimesed olid kodudes, ning soovisid saada maksimaalselt kiiresti meelelahutust. Online kasiinod on selleks küll hea paik, kuid siiski tasub jälgida ka seda, milliste summadega mängite. Tihti võib mänguhoos kaduda ära reaalsustaju, ning tore meelelahutus muutub finantsiliseks kriisiks.

Lisaks kasiinodele meeldib eestlastele ka enda õnne proovile panna spordiennustustes ja loteriides. Ilmselt ei ole ühtegi inimest, kes ei sooviks saada endale suurt võitu ja seda loomulikult ka kiiresti. Erinevate mängude auhinnad võivad olla väga erineva suurusega, kuid jackpot funktsioonidega lahendused on paljude lemmikud.

Litsentsi hankimine tulevikus

Erinevate kuulujuttude põhjal võib väita, et Eesti on iGaming sektorile äärmiselt magus paik, ning järjest rohkem ettevõtteid soovib siia kolida. Sellele aitab kaasa ka võimalus litsentseeritud ettevõte luua mõistlike kõrvalkuludega. Paljude operaatorite jaoks võib olla tegemist küll väikese turuga, kuid siit on alati võimalik suuremaks kasvada.

Järjest rohkem pannakse rõhku ka vastutustundliku mängimise aspektile. Hasartmänguseadus reguleerib, kuidas ja mida tuleb mängijatele kuvada. Alati peavad olema kõik võidud ja kaotused kiiresti leitavad ning kasiinod peavad võimaldama endale panna ka keeldu. Teine variant on piirata enda sissemaksete hulka, määrates limiidi.