Reklaam sulgub sekundi pärast

Nutikell – parim kaaslane suvepuhkusel

SISUTURUNDUS

Buduaar

Suvi on lõpuks käes ning paljude jaoks tähendab see aja mahavõtmist ja elu nautimist, kuna on rohkem võimalusi grillimiseks, looduses veetmiseks ning enda eest hoolitsemiseks. Suveelamusi aitab veelgi mõnusamalt mööda saata aga üks nutikas kell, mis ühest küljest on pilkupüüdev aksessuaar, aga omab teisalt paljusid funktsioone, mida saab randmelt äärmiselt mugavalt juhtida, telefoni ranna- või seljakotist välja otsimata. Kuidas täpsemalt nutikell aga suvel kasuks tuleb?

Vastupidav aksessuaar suveriietuse täiendamiseks

Suvi on värvikas aeg, mil ühe päeva sisse võib mahtuda nii rannapiknik, sportimine kui ka pidulik õhtusöök. Kuidas aga oma mugavale ja kiirelt vahelduvale riietusele pisut suvist elegantsi lisada? Nipp on leida täiendavad aksessuaarid, mis sobivad kõigega ning muudavad igasuguse stiili šikiks. Üks selline pilkupüüdev lisand ja samal ajal vägagi funktsionaalne kaunistus võib olla nutikell.

Moega eksperimenteerimise armastajatel on võimalik oma kellarihma vahetada vastavalt riietusele ja olukorrale - näiteks keraamilise ümbrisega 43 mm nutikellaga Huawei Watch GT 3 Pro sobib nii elegantne lülidega keraamiline rihm kui ka boho-stiilis või õhukeste suvekleitidega suurepäraselt harmoniseeruv valge nahkrihm. Erinevalt klassikalistest käekelladest saab nutikelladel hõlpsasti vahetada numbrilaua kujundust, rõhutades taustapiltide abil oma stiili veelgi enam.

Igapäevaselt aksessuaare kandes on äärmiselt oluline ka nende vastupidavus. Suviti, mil veedame palju aega parkides, rannas või vees, ei soovi keegi muretseda oma nutikella kahjustumise või liivaterakeste tekitatud kriimustuste pärast. Parimaks lahenduseks on sellisel juhul just kellaekraani kattev safiirklaas, mis on vastupidavuse poolest teisel kohal maailmas ja mida suudab kriimustada vaid teemant. Safiirklaasiga nutikellaga võib julgelt minna loodusesse ringi seiklema, päevitama või grillima, muretsemata korpusele tekkivate soovimatute kahjustuste pärast. Selliseid safiirklaasiga seadmeid võib leida näiteks uute Huawei nutikellade hulgast.

huawei

Seega, olenemata sellest, kas eesmärk on julge õhtune välimus või sportlikum päevariietus, sobitub kvaliteetselt disainitud nutikell randmele igas olukorras.

Kaaslane aktiivsuse jälgimiseks

Nutikella on lihtne kombineerida iga riietusega, kuid nutikellas peitub palju rohkemat kui lihtsalt ilus disain. Kuigi suvi ahvatleb lõõgastuma ja puhkama, ei tasu siiski unustada liikumise olulisust ning suvepäevade mööda saatmisel on nutikell just suurepärane abivahend, et suurendada aktiivsust ja hoida motivatsiooni.

Mere ääres puhates on oluline valida randmele veekindel seade - näiteks Huawei Watch GT 3 Pro kella võib käele jätta ka ujudes, sealjuures ka soolases merevees kuni 30 meetri sügavusel sukeldudes ja veealuseid imesid avastades. Siinkohal on oluline ka kellarihma vastupidavus nii mahe- kui ka soolaveele, kusjuures GT 3 Pro nutikelladel on olemas nii keraamiline kui ka titaanrihm, mida saab hõlpsasti peale soolases vees suplemist seebi ja veega pesta.

huawei

Samuti on sellel kellal on üle 100 erineva treeningrežiimi, mille abil oma liikumist monitoorida, lisaks saavad kardiotreeningu sõbrad koostada nutika jooksuplaani ja golfi austajad löögitrajektoori analüüsida.

Lisaks sportlike saavutuste salvestamise võimalusele annavad nutikellad ööpäevaringselt ülevaate ka uneandmete, stressitaseme, vere hapnikusisalduse ja muude oluliste tervisenäitajate kohta.

Nutikas assistent igapäevategevuste kontrolli all hoidmiseks

Suvehooaeg on palju nauditavam, kui ei pea muretsema pisiasjade pärast ning saab keskenduda hoopis elamustele. Minimeeri oma suvepuhkuse ajal teleri vaatamist või arvutis surfamist ja pühendu hoopis uute kogemuste saamisele!

huawei

Telefonikõnesid ja sõnumeid saab tänapäeval hallata ka oma randmelt - Watch GT 3 Pro nutikell ühildub lisaks sama kaubamärgi seadmetele ja neis kasutatavale operatsioonisüsteemile ka teiste seadmetega, mis kasutavad iOS või Androidi süsteeme, seega ei jää kasutajal ükski oluline märguanne märkamata. Lisaks ei pea puhkusele minnes muretsema selle pärast, et nutikella laadija maha ununeb, kuna suurepärase aku vastupidavusega titaanist GT 3 Pro kestab ühe laadimiskorraga kuni 14 päeva ja keraamiline mudel kuni 7 päeva.

Lisaks meeldetuletustele on võimalik nutikella abil hallata muuhulgas ka muusika taasesitust, vaadata vaid paari puudutuse abil ilmaprognoosi ja navigeerida kaardirakenduses.