Idamaine oaas Tallinna kesklinnas Thai Rose SPA

THAI ROSE SPA on hubane ja meeldiva interjööriga spaa Tallinna kesklinnas, mis pakub laia valikut massaaže, luksuslikke idamaiseid kehahooldusi ja kõrge kvaliteediga näohooldusi.

THAI ROSE SPA on hubane ja meeldiva interjööriga spaa Tallinna kesklinnas, mis pakub laia valikut massaaže, luksuslikke idamaiseid kehahooldusi ja kõrge kvaliteediga näohooldusi.

2006. aastal pakkus THAI ROSE SPA esmakordselt Eestis Tai massaaži teenust koostöös Tai spetsialistidega. Kogenud ja professionaalsed Tai meistrid pakuvad võimalust nautida traditsioonilist Tai massaaži, Tai aroomi- või õli massaaži, Tai jalatalla punktmassaaži ja muid unikaalseid hooldusi.

Salongil on mugav asukoht Tallinna kesklinnas, kusjuures THAI ROSE SPA klientidele parkimine on tasuta salongi kõrval asuvas parklas. Salongi sisenedes on koheselt tunda idamaiste aroomide hõngu, mis igapäeva mõtted kaugele eemale viivad. Stiilne ja hubane idamaine interjöör, eksootilised aroomid, lõõgastav muusika ja loomulikult Taist pärit oma ala professionaalid, et olemine võimalikult meeldivaks kujuneks. Kõik see lubab sukelduda Aasia kehahoolduse ja tervise filosoofia imelisse maailma.

Traditsiooniline Tai massaaž ehk Tai joogamassaaž – tõeliselt imettegev ning paljusid haigusi raviv meetod, täidetud kõrge idamaise vaimsusega. Tai massaaži kujul on tegemist tervikliku süsteemiga, mille abil mõjutatakse inimese kõiki viite meelt, ning mis võimaldab ülimat lõõgastust ja füüsilisest ning vaimsest pingest vabanemist. Tai massaaž aitab vabaneda väga paljudest tervise probleemidest. 

Tai massaaž on võimas tervendav protseduur, mis omab juhtivat rolli traditsioonilises Aasiamaade meditsiinis ning võimaldab tailastel väga kauaks nooruse säilitada. 

Erinevalt Lääne massaažitehnikatest kasutab Tai massaažimeister lisaks kätele ka küünarnukke, põlvi ja isegi jalapöidasid. Selline meetod võimaldab töötada kehaga kõige efektiivsemal moel ning mõjutada keha energialiine ja akupunkte. 

 

THAI ROSE SPA teenuste hulgas on:

– Traditsiooniline Tai massaaž

– Tai massaaž aroomiõlidega

– Tai reflektoorne ja lõõgastav  jalamassaaž

– SPA kehahooldused, näohooldused, DAY SPA paketid

 

Iga kuu alguses  ilmub uus temaatiline spaapakett soodushinnaga, mis sisaldab vähemalt 4 hooldust ja kehtib kuu aega.

2015. aastal THAI ROSE SPA laiendas oma Tai tsooni – nüüd on neil rohkem massaažiruume. Võimalikuks sai ka pakkuda romantilist Tai massaažipaketti – Tai massaaži nautimine koos kaaslasega ühes massaažiruumis.

THAI ROSE SPA

www.thairose.ee

[email protected]

tel +372 566 34 000