KÄEKELL – IDEAALNE VALIK SINU SÕBRAPÄEVA KINGITUSEKS

Buduaar

Kõige romantilisem päev aastas on ukse taga! Sõbrapäeva kingitused on üks imearmas komme ja põhjus meeles pidada nii oma sõpru kui ka kõige kallimaid inimesi. Miks mitte üllatada kaaslast ilusa šokolaadikarbi või hunniku lillede asemel käekellaga, mis kestaks aastaid ja tuletaks kaaslasele seda erilist päeva meelde iga kord, kui ta kellale pilgu heidab. 

Kingituste valimine on tihtipeale aga segadusse ajav ülesanne. Valik on suur, stiile on erinevaid. Kuidas leida just see kingitus, mis oleks ideaalne. Vaatame siinkohal koos, mis võiks sobida oma kallimale sõbrapäeva kingituseks.

Sõbrapäeva kingitused naistele
Midagi õrna ja naiselikku. Unistavad toonid, lillemotiivid kellaplaadil või kellarihmal. Kaunid käekellad, mis on iga romantiku unistus. Selline kingitus püüab tulevikus kindlasti igas seltskonnas pilke ja vallandab komplimentide laviini.

Vali kingitus ehete järgi, mida naine kannab. Üks kindel viis, kuidas kingitava kellaga täppi panna, on klapitada see kokku ehetega. Kui kingi saaja kannab tavapäraselt kuldehteid, ei ole väga mõttekas kinkida talle hõbedast kella. Ilus kuldne kell on aga kindel uus lemmik. Sama lugu ka hõbeehete kandjaga, kellele sobiks sõbrapäeva kingituseks ideaalselt hõbedane käekell.

Kingitused meestele
Meestele käekella sõbrapäeva kingituseks valides, on hea suunanäitaja tema tavapärane riietumisstiil. Üheks valikuks on maskuliinsed vaba-aja kellad. Sobivad hästi meestele, kes kannavad igapäevaselt vaba-aja stiilis riietust või kes on sportlikumat tüüpi meesterahvad.

Teine valik oleks soliidne klassikaline käekell, mis sobib smart-casual stiiliga (mugava ja ametliku riietusstiili segu) või ülikonnaga kandmiseks.

Sõbrapäeva kingitused paaridele
Tehes kingitust kas paaridele või enda kallimale oleks põnev idee klapitada kokku sama stiilis käekellad mehele ja naisele või siis endale ja kallimale.

Leidsid ka juba enda sõbrale või kallimale sobiliku kingituse? Viska pilk peale kogu kaekellad.ee valikule, mille seas kindlasti ka just see kell, mis on ideaalne valik sinu sõbrapäeva kingituseks.