Reklaam sulgub sekundi pärast

Katerina Jewellery- UUS NIMI JUVEELIMAAILMAS

Katerina Jewellery
Katerina Jewellery — FOTO: ARTUR IVLIJEV

2016. aastal lõpetasin Peterburis kultuurtöötajana ülikooli ja töötasin Euroopa ühes suurimas kunstikaubamajas Nevski prospektil galeristina. Kunst, sellega seonduv ja perspektiiv sellel alal on mind juba lapsena paelunud ning tänu sellele on mul häid kontakte üle maailma. Aga kui ühel kaunil juunikuu päeval külastas galeriid sümpaatne blond meesterahvas Eestist, kes pärast tööalast vestlust kinkis mulle roosid, siis avastasin hilissügisel ennast juba Tallinna külje alt Tabasalust.

Üsna pea registreerisime oma kooselu, sündis poeg ning valmistusin oma kunstialast kogemust ja võimalusi Tallinnas edasi arendama. Kahjuks tuli koroonaaeg ja sellega kaasnev kodusistumine. Korrastasin oma asju ja avastasin, et mul on liiga palju üleliigseid ehteid, panin need internetis müüki ja sealt areneski kõik kiiresti selleni, et novembris avasin Tabasalu uues keskuses juveelibutiigi, mille eesmärk on tegeleda iga kliendiga individuaalselt ja vajadusel kasvõi tellida soovitud ehe teisest maailma otsast, kui Eestis sellist parasjagu ei juhtu olema. Juveelimaailmas ei saa piirduda ainult internetipoega, vajalik on kindel koht ja ruum, et oleksid lihast ja luust olemas.

Katerina Jewellery
Katerina Jewellery — FOTO: ARTUR IVLIJEV

Kõik ehted olen isiklikult ükshaaval messidelt ja tootjatelt välja valinud, üldjuhul on tegemist ainult kulla ja vääriskividega, briljantidega, sertifitseeritud ja garantiidega. Kahjuks ei ole mul Venemaa tooteid, aga väga loodan, et olukord kunagi normaliseerub, sest ka Peterburis on maailmatasemel meistrid. Võimalusel soovin pakkuda tõelisi käsitöö tippsaavutusi ja praegugi leidub minu kollektsioonis imekauneid meistritöid.

Olen loonud väga head kontaktid suurte ehtetootjatega, nad näevad minus perspektiivi ning arvestades minu noorust, võimaldavad mul osta ehteid soodsamalt, kui tavalised hulgiostjad. Hoian pilgu Skandinaavia turgudel, kuna mul on selleks täielik toetus juba praegu olemas. Sooviksin veel butiigipidamisse sisse elada.

Olete oodatud Tabasalu Keskuse II korrusele, pakun head kohvi ja viin lahkelt ekskursioonile juveelimaailma kaunitesse avarustesse.

Katerina Oganian

Katerina Jewellery
Katerina Jewellery