Reklaam sulgub sekundi pärast

MESS ILU TOIMUB 2.-4. märtsil Tartu Näituste messikeskuses! Ole kohal!

Tartu ilumessil pakutakse laias valikus ilutooteid ja räägitakse tervislikust toitumisest. Sel nädalalõpul toimub Tartu Näituste messikeskuses kogu perele suunatud mess ILU, mis toob kokku ligemale sada ettevõtet, kes tutvustavad ilutooteid ning tervise ja heaoluga seotud teenuseid. Esmakordselt on messil ka ilu- ja disainiturg, kus müüakse kodumaiseid disainrõivaid, aksessuaare ning pakutakse tervislikku toitu.

Messi ILU projektijuht Annika Pettai rääkis, et sündmus koondab endas kõike, mis on selle valdkonnaga seotud. Nii on messil esindatud ilu- ja tervisetooted, spaateenused, ilusalongid, disainrõivad ja -ehted ning toit. “Kindlasti tahame murda arvamust, et sellised ilutemaatilised üritused on suunatud ainult naistele. Messil pakutakse ka meestele mitmesuguseid ilutooteid, seepärast tasub tulla kogu perega,” rõhutas korraldaja ning viitas ka messi tänavusele graafikale, kus on kesksel kohal mees.

Sündmus võtab enda alla kaks messihalli ning pakub uudistamist nii valdkonnainimestele kui lõpptarbijatele. Messikeskuse A-halli võtavad enda alla professionaalsete kosmeetika- ja küünehooldustoodete maaletoojad ja edasimüüjad, spaateenuste pakkujad ning ilusalongid. Pettai sõnul on esindatud nii suurte välismaiste brändide toodang kui ka kodumaiste tegijate tooted. Uuendusena on messi ILU osaks ilu- ja disainiturg, mis asub messikeskuse C-hallis. Seal saab näha kodumaiste rõivadisainerite ja ehtekunstnike loomingut ning aksessuaare ja tervisetooteid, sealhulgas ka tervislikku toitu kaasa osta.

Tervisliku toidu teemal saavad messikülastajad lisaks praktilistele teadmistele ka ise söögi valmistamisel kaasa lüüa. “Messil avaneb huvilistel võimalus tervislikke toite valmistada koos hinnatud toitumisnõustaja ja personaaltreeneri Erik Orguga, kelle juhendamisel valmib kolm erinevat sööki,” ütles Pettai ning märkis, et Orguga saab messil kohtuda laupäeval. Messi ajaks püstitatud köögis toimuvad aga töötoad kõigil kolmel päeval, muuseas saab kätt harjutada kokteilide valmistamises.

Messikeskuse seminariruumis saab laupäeval õppida, kuidas looduslike eeterlike õlidega teha lihtsat käemassaaži. Pühapäeval räägitakse aga ajurveeda toiduvalmistamisest. Täpse programmiga saab korraldaja sõnul tutvuda messi kodulehel www.ilumessid.ee.

Mess ILU toimub 2.-4. märtsil Tartu Näituste messikeskuses.