PIDUTSE NAGU KUNINGANNA! Suve lõpupidu Club Studios toob kokku kaunid naised

PIDUTSE NAGU KUNINGANNA! Suve lõpupidu Club Studios toob kokku kaunid naised

Nüüd on aeg 31. augustile oma kalendris punane ring ümber tõmmata, sest ööklubis Studio leiab aset suvekuu viimasel laupäeval vägev pidudesari Queens. Nii nagu nimestki võime järeldada, on pidu suunatud puhtalt naistele, mis muidugi ei tähenda, et mehed ei tohiks sel õhtul üle Stuudio lävepaku astuda. Kõigele lisaks on üritustesarjal Queens esimene sünnipäev!

Club Studio – Tallinna parim klubi

Buduaari naiste lemmik klubiks Tallinnas on kindlasti vanalinnas pesitsev Club Studio (Sauna 1). See on koduks võib-olla maailma kõige hinnatumale audiosüsteemile Funktion One, mis võimutseb kahes saalis – üks pühendatud peavoolu ning teine elektroonilisele muusikale. Vahet pole, kas pidutsed koos maailmaklassi DJ-dega teisel korrusel või tähistad esimese korruse VIP rõdul, üks on kindel, suurepärane õhtu on garanteeritud!

Kes plaate mängivad? 

Kui tavaliselt mängivad klubides plaate mehed, siis sel peol astuvad DJ’dena üles üksnes õrnemasoo esindajad, sest naised teavad, milline muusika just naistele meeldib! Igal kuningannal ja printsessil tasub sel ööl peole ilmuda, sest klubi dekoreeritakse vastavalt temaatikale, ja öös ootab ees nii mõnigi üllatus. Kindlasti ei puudu ürituselt fotograaf Jakob Meier, kes tõmbab peomelu jäädavalt pildirullile.

Club Studio on tuntud oma kahekorruselise asetuse poolest, mis annab erinevate muusika maitsetega inimestele võimaluse valida, kas tantsida ja reivida all või üleval korrusel. Alumisel korrusel keerutavad plaate Foxy Mandy (LV), DJ Girti Suun ja Rii. Ülemisel korrusel mängivad Triin Niinemets, Hekk ja Karinsmatic.

Piletiinfo

Hoia end üritusega kursis ning viska “attend” Facebookis SIIN, sest nii pääsed peole soodsamalt. Pileti hinnaks on Facebooki “going” märgiga kuni kella 01.00’ni 5€. Tavahind 10€. NB! Facebooki list läheb lukku kell 22.00

Peole on oodatud naised (ja mehed) vanuses 18+.

Klubi avab uksed kell 00.00 

Pidutse nagu VIP

Club Studio pakub võimalust veeta üks meeldejääv pidu VIP’ina. VIP elamuse pakett sisaldab:

  • Sissepääs VIP-uksest ( 5 tasuta piletit)
  • Eskort VIP-alasse
  • Personaalne klienditeenindus
  • 1 pudel kanget alkoholi (rumm, viin jne)
  • 2 liitrit karastusjooke

Broneeri VIP laud SIIN.

Kohtumiseni 31. augustil, et sellele viimasele suvekuule auväärt joon alla tõmmata!

PS! Piilu ka Buduaari Facebooki, et võtta osa mängust, kus loosime välja Queens peole 2 x 5 VIP piletit.