SUVEMODELLI “Parim reklaamiklipi modell” auhinnad MG BEAUTY-ilt

Kümme kaunist “Balbiino: Buduaar Summer Model 2018” finalisti on selgunud, kellega koos sõidab Buduaar sel laupäeval Pärnusse, et läbi viia suur finaalüritus, mis sisaldab erinevaid võistlusvoore. Tüdrukud astuvad teie ette, armas publik, päeval rannas lausa kolmel korral. Iga vooru parimad selgitatakse ka koheselt žürii poolt rannapubliku ees välja. 

Suvemodelli finalistid saabuvad Pärnu rannahoone ette Sunseti terrassile kell 14.00 ja kutsume teid kõiki kaasa elama!

Esimeseks võistlusvooruks saab olema tantsuvoor, mille parimale kingib tervislike snäkkide maaletooja Lorenz Naturals 250 euro väärtuses spaapuhkuse paketi. Päeval selguvad ka vooru parim fotomodell ja loomingulist poolt välja toov võistlusvoor, milleks on parima tootereklaami looja. 

Suulise võistlusvooru ülesanne on moodustada reklaamlause finalistile loosi teel saadud tootele Lirene nahahooldus- ja Noughty juuksehooldustoodete valikust. Parimad lähevad koju lisaks veel kopsaka Lirene toodete kingikotiga ja juuksehoolduse sõnaosavaim Noughty juuksehoolduse preemiaga.  

Lirene kingikotist leiab nahahooldustoodete parim tutvustaja uudistooted C+D vitamiini sarjast, Peel Off mask näole ja hooldavad sokid-kindad jalgadele-kätele.

Noughty poolt saab parim kingiks Hello Wave sarja šampooni (250 ml), palsami (250 ml), laines või lokkis juukseid taltsutava juustesse jäetava kreempalsami  (150 ml) ning To The Rescue seerumi (75 ml) ja 1Hit Wonder puhastava kreemi. Noughty on 97% looduslik juuksehooldus. 

Vaata tootekirjeldusi galeriist!