1 ASI, MIDA ESIMESEL KOHTINGUL ei tohiks selga panna

1 ASI, MIDA ESIMESEL KOHTINGUL ei tohiks selga panna

Esimesele kohtingule minnes on väga oluline tunda ennast mugavalt ja niiöelda iseendana, sest vaid nii saad välja saata õigeid signaale ja jätta endast tõepärase mulje. Kui midagi on vaimsel või emotsionaalsel tasandil paigast ära, peegeldub see ka inimese käitumises ja võib esimese kohtingu puhul olukorra pingelisemaks muuta.

Esimesele kohtingule minnes on väga oluline tunda ennast mugavalt ja nii-öelda iseendana, sest vaid nii saad välja saata õigeid signaale ja jätta endast tõepärase mulje. Kui midagi on vaimsel või emotsionaalsel tasandil paigast ära, peegeldub see ka inimese käitumises ja võib esimese kohtingu puhul olukorra pingelisemaks muuta.

Riietus peegeldab üsnagi suurel määral inimese sisemist poolt ja tema tajuvõimet ning seetõttu võib ka vaid ühest teksapaarist väga palju välja lugeda. Kuid mis on see riietus, mida esimesel kohtingul kindlasti kanda ei tohiks? Õige vastus on riietusese, milles sa ennast kasvõi natukene ebakindlalt või rahulolematult tunned.

Kui sa ostsid näiteks uue kleidi spetsiaalselt selle õhtu jaoks, ent nüüd kleiti selga pannes tunned, et see pole ikka see päris õige, siis ära pane seda selga. Mitte kunagi ei tasu toast välja astuda riietuses, milles end ebamugavalt tunned. Vahel ei ole asi isegi lõikes, vaid hoopis värvitoonis. Värvid mõjutavad meid väga palju ning olenevalt tujudest ja emotsionaalsest seisundist tunneme vajadust kanda erinevaid värvitoone.

Esimesel kohtingul ei tohi kunagi kanda eset, mis valmistab sulle ebameeldivust. Ka kõrge kontsaga kingad, mis on veel sisse kandmata ja võivad hõõruma hakata, tuleks koju jätta!

Pole midagi seksikamat kui enesekindel naine, kes tunneb end oma rõivastuses hästi. Riietus peab tekitama mõnusa ja seksika tunde, mitte looma pingeid ja ebameeldivusi.

Allikas: purewow.com