1 ASI, MIDA KÕIK PAARID iga päev tegema peaksid

Selleks, et suhe oleks tugev ka peale kümmet koos oldud aastat ning ka siis, kui vanaduspõlv on käes, ei ole vaja kasutusele võtta ühtegi võlutrikki. Tegelikult põhineb kaljukindel suhe üsnagi lihtsatel alustaladel, milleks on austus, ausus ja sügav lugupidamine nii enda kui ka oma kallima vastu. 

Selleks, et suhe oleks tugev ka peale kümmet koos oldud aastat ning ka siis, kui vanaduspõlv käes, ei ole vaja kasutusele võtta ühtegi võlutrikki. Tegelikult põhineb kaljukindel suhe üsnagi lihtsatel alustaladel, milleks on austus, ausus ja sügav lugupidamine nii enda kui ka oma kallima vastu. 

Kuigi seks ei ole suhtes kunagi esimesel kohal, mängib füüsiline kontakt märkimisväärselt suurt rolli ning selle puudumine võib kahe inimese vahelise suhte nõrgemaks muuta ning lõpuks ka katki rebida. 

Kuid mis on see üks asi, mida kõik paarid iga päev tegema peaksid? Teadlaste sõnul on selleks käest kinni hoidmine – kasvõi mõneks minutiks, füüsiline kontakt käte vahel on vajalik. Nimelt usutakse, et käest kinni hoidmine tugevdab paarilistes turvatunnet ja loob heaolutunde. Lisaks aitab see stressi leevendada nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil ja mis kõige olulisem – see seob teie liitu veelgi tugevamalt.

Käest kinni hoidmine tundub suhte alguses igati oluline, ent aastatega see vajadus kaob, sest tekib harjumus ja rutiin. Seda tuleks aga ise muuta – kontakti oma kallimaga kaotada on lihtne, kui sellele mitte tähelepanu pöörata.

Too oma suhtesse tagasi see pisike, ent oluline harjumus – käest kinni hoidmine.

Allikas: womanitely