Reklaam sulgub sekundi pärast

1 ASI, MIDA MEES naiselt esimesel kohtingul tegelikult ootab

Mitmed uuringud võivad küll väita, et mehed mõtlevad pidevalt seksile, kuid tegelikkuses pole see sugugi nii. Vähemalt mitte siis, kui tegu on esmakohtinguga ja naisega, kellest meest on väga sisse võetud. Kuid mis on see asi, mida mees naiselt esimesel kohtingul tegelikult ootab?

Mitmed uuringud võivad küll väita, et mehed mõtlevad pidevalt seksile, kuid tegelikkuses pole see sugugi nii. Vähemalt mitte siis, kui tegu on esmakohtinguga ja naisega, kellest mees on väga sisse võetud. Kuid mis on see asi, mida mees naiselt esimesel kohtingul tegelikult ootab?

Kui mees on naisest tõepoolest huvitatud ning tema peast on läbi käinud ka välkmõte võimalikust kooselust ja ehk isegi perekonna loomisest, siis esimesele kohtingule minnes ei mõtle ta seksile. Ta tahab naist tundma õppida! 

Ühe uuringu kohaselt, milles osales enam kui 5500 vallalist meest, tunnevad mehed, et esimene kohting võiks lõppeda meeldejääva suudlusega ja ei midagi enamat. Vaid kuus protsenti meestest tahaks juba esimesel kohtingul naisega voodisse hüpata.

Kui mees tahab üheöösuhet, siis ta teab, kust seda otsida. Kui mees tahab aga tõsisemat suhet, siis vaatab ta naisi teise pilguga ning otsib kedagi, kellest võiks saada tema elukaaslane - sellisel juhul ei ole seks esimene mõte tema peas.

Kui mees on naisest huvitatud, siis on võimalik, et tal kulub isegi selleks aega, et ennast kokku võtta ja naine kohtingule kutsuda - sellises olukorras soovib ta naist lähemalt tundma õppida ning seksini jõudmine on esialgu tagaplaanil.

Allikas: womenshealth