1 ASI, MIDA MEHED seksi juures vihkavad

Kas on tõesti võimalik, et leidub nüanss, mis meestele seksi juures ei meeldi ja mis neid isegi häirib või veel enam - lausa vihale võib ajada? Seks kui tegevus on neile loomulikult naudingut pakkuv, see on meeste loomuses kinni ning ei muutu kunagi, sest mehed on loodud sugu jätkama - ürgseid instinkte maha suruda ei saa.

Kas on tõesti võimalik, et leidub nüanss, mis meestele seksi juures ei meeldi ja mis neid isegi häirib või, veel enam, lausa vihale võib ajada? Seks kui tegevus on neile loomulikult naudingut pakkuv, see on meeste loomuses kinni ning ei muutu kunagi, sest mehed on loodud sugu jätkama – ürgseid instinkte maha suruda ei saa.

Kuid siiski on mõned detailid, mis mehi seksi juures häirivad ning võivad vahel ka seksiisu nulli viia. Üks asi, mida enamik mehi seksi juures lausa vihkab, on see, kui teine osapool ehk naine kogu mängu ilu ära rikub. Ja siinkohal peetakse silmas mehe orgasmi saamist – nimelt arvatakse, et mees saab alati orgasmi ja kui seda ei juhtu, siis on midagi väga valesti. See omakorda saadab mehele alateadlikult sundiva signaali, et ta tõesti peab alati orgasmi saama, ent kui enesetunne pole just parim ning peas keerlevad erinevad muremõtted, siis ei ole üldse imestada kui mees ei saagi orgasmi.

Mitmed uuringud on näidanud, et mehed ei salli naiste suhtumist, et nad peavad alati orgasmi saama – see paneb mehed automaatselt sundseisu ning ka see mõte võib iseenesest seksi ajal tuju rikkuda.

Lisaks sellele on veel üks väike nüanss, mis mehi seksi juures häirib – väga keeruline on hoida ennast tagasi, kui naisel võtab orgasmi saamine tohutult kaua aega. See väsitab ning võib ka juhtuda, et lõpuks ei saa kumbki orgasmi ja seks muutub lausa tüütuks. 

Allikas: cosmopolitan