1 ASI, MIDA MEHED suuseksi ajal kunagi näha ei taha

Mehed armastavad suuseksi ja seda enamasti igal moel - neile meeldib naisele suuseksi pakkuda ning seda naiselt vastu saada, kuid siiski on sellega seoses ka üks asjaolu, mis enamustele meestele kohe üldse meeltmööda ei ole. Võib tunduda üllatav, kuid nii see on.

Mehed armastavad suuseksi ja seda enamasti igal moel – neile meeldib naisele suuseksi pakkuda ning seda naiselt vastu saada, kuid siiski on sellega seoses ka üks asjaolu, mis enamikule meestest kohe üldse meeltmööda ei ole. Võib tunduda üllatav, kuid nii see on.

Nimelt kinnitavad viimatised uuringud, et üks asi, mida mees suuseksi ajal näha ei taha, on see, kui naine otsustab tema sperma välja sülitada.

Mehed peavad seda loomulikuks, kui naine nende kehavedeliku alla neelab, kuid et osadele naistele on antud tegevus vastumeelne, sülitavad nad selle heameelega pigem välja.

Põhjus, miks mehed ei taha, et naine nende sperma välja sülitaks, on tegelikult väga lihtne. See tekitab neis kuidagi madala tunde ja see on siiski üks osa nende organismist ning seks teisalt on üks intiimsemaid tegevusi üldse.

Allikas: askmen