1 HARJUMUS, MIDA ÜKSKI MEES naise juures näha ei taha

1 HARJUMUS, MIDA ÜKSKI MEES naise juures näha ei taha

Suhte alguses ei märgata teise osapoole juures vigu ja isegi kui neid nähakse, suunab alateadvus inimese kohe positiivsetele joontele, sest armumise perioodil tahetakse näha vaid head. Kui armumise periood läbi saab ning kooselus muutub teatud määral juba rutiinseks, tekivad ka esimesed ebakõlad ning suuremate arusaamatuste tekkimisel võivad suhtesse mõrad tekkida.

Suhte alguses ei märgata teise osapoole juures vigu ja isegi kui neid nähakse, suunab alateadvus inimese kohe positiivsetele joontele, sest armumise perioodil tahetakse näha vaid head. Kui armumise periood läbi saab ning kooselu muutub teatud määral juba rutiinseks, tekivad ka esimesed ebakõlad ning suuremate arusaamatuste tekkimisel võivad suhtesse mõrad tekkida.

Kui rääkida meestest ja sellest, mida nemad naiselt ootavad, siis suhteekspertide sõnul on kõige ebameeldivam harjumus, mida ükski mees oma naise juures näha ei taha, lohakus! Harjumus mitte oma kodu eest hoolitseda, asjadega tegelemist edasi lükata ja kodu rääbakile jätta – isegi kõige kaunim ja kuumem naine mõjub automaatselt inetuna, kui ta ei oska ega taha ühist kodu hoida.

Mitmed uuringud kinnitavad samuti, et mehed ootavad naiselt soovi kodu korras hoida ning seal õige atmosfäär tekitada. 

Allikas: sheknows

 

Sarnased artiklid