1 JÕULUKINGITUS, MILLEST kõik mehed unistavad

Mida on kallimale jõuludeks kinkida? See ei pea sugugi olema hinnaline parfüümikomplekt, autost rääkimata ning iseenesest miks mitte kinkida oma mehele sel aastal hoopis seda, mida kõik mehed tahavad - vabadust! Ei, mitte vabadust suhtest - kui ta seda tahaks, siis ei oleks ta sinuga koos. Hoopis vabadus olla ja teha seda, mida tema tahab.

Mida oma kallimale jõuludeks kinkida? See ei pea sugugi olema hinnaline parfüümikomplekt, autost rääkimata, ning iseenesest miks mitte kinkida oma mehele sel aastal hoopis seda, mida kõik mehed tahavad – vabadust! Ei, mitte vabadust suhtest – kui ta seda tahaks, siis ei oleks ta sinuga koos. Hoopis vabadus olla ja teha seda, mida tema tahab.

Kingi oma kallimale terve nädalavahetus, mis algab reede õhtust ja lõpeb pühapäeva õhtul samal ajal – need 48 tundi saab mees õiguse teha täpselt seda, mida hing ihaldab. Lisaks sellele anna talle lubadus, et sa ei nääguta tema kallal selle nädalavahetuse jooksul kordagi ja ei tõsta isegi häält mitte, kui midagi häirib.

See kingitus annab mehele vabaduse, millest paljud suhtes olles puudust kipuvad tundma ning ühtlasi on see paras proovikivi suhtele – tugevas suhtes ei too see kaasa probleeme ning on muidugi loomulik, et mees ei kuritarvita siinkohal naise usaldust. Kui aga suhtes on midagi valesti, siis ilmselt just sel nädalavahetusel tuleb päevavalgele asju, mis tuleks omavahel ära klaarida.

See nädalavahetus annab sinule vastuse teie suhte tugevuse kohta ning mees saab teha just täpselt seda, mida ta tahab. Keegi ei kaota.

Karin Karu