1 KOHT MEHE KEHAL, mida naine iga päev puudutama peaks

Mehe kehal on erogeenseid tsoone üsnagi mitmeid ning kes arvab, et tema varustuse puudutamine ja hellitamine erutab teda kõige rohkem, see eksib. Nimelt on teadlased teinud kindlaks, et mehe kehal on üks kindel koht, mida naine iga päev puudutama peaks - just see piirkond erutab meest nii meeleliselt kui ka füüsiliselt.

Mehe kehal on erogeenseid tsoone üsnagi mitmeid ning kes arvab, et tema varustuse puudutamine ja hellitamine erutab teda kõige rohkem, see eksib. Nimelt on teadlased teinud kindlaks, et mehe kehal on üks kindel koht, mida naine iga päev puudutama peaks – just see piirkond erutab meest nii meeleliselt kui ka füüsiliselt.

Selleks erogeenseks piirkonnaks on mehe otsaesine. Pea ja kolju on väga tihedalt kaetud imepisikeste ja tundlike närvilõpmetega, mis reageerivad igale puudutusele ning võimendavad erutust.

Suudeldes mehe otsaesist, vabanevad mehe organismis õnnehormoonid dopamiin ja serotoniin ning ta tunneb ennast hetkega lõdvestunult ja ühtlasi ka erutunult.

Just õhtusel ajal, mil keha on enamasti väsinud ja pea kubiseb pingetest, tasub oma meest väikese peamassaažiga üllatada. Vaid paariminutilisest masaažist piisab, et kinkida mehele tõeliselt head emotsioonid.

Allikas: askmen