1 lihtne test, mis näitab, kas sinu peika hindab sind

Uue inimesega kohtudes võtab aega enne, kui te teineteist usaldama hakkate. Seni, kuni sa pole talle veel külla läinud, on üsna raske saada aru, millise inimesega tegu. Sa pöörad tähelepanu igale pisiasjale - kas tema auto on puhas, millised filmid talle meeldivad, mis on tema hobideks, kui palju tal eelnevalt pikki suhteid on olnud jne.

Uue inimesega kohtudes võtab aega enne, kui te teineteist usaldama hakkate. Seni, kuni sa pole talle veel külla läinud, on üsna raske saada aru, millise inimesega tegu. Sa pöörad tähelepanu igale pisiasjale – kas tema auto on puhas, millised filmid talle meeldivad, mis on tema hobideks, kui palju tal eelnevalt pikki suhteid on olnud jne.

Ent kuidas saada teada, kas ta hindab ja austab sind? Kas sa oled tema jaoks oluline? Siin on üks lihtne test, mida on imelihtne läbi viia ja see näitab väga ilusti ära, kas ta on väärt hoidmist või mitte!

Test:

Uuri tema käest, millised raamatud talle meeldivad ja millist raamatut ta kindlasti väga lugeda tahaks. Seejärel mine ja laenuta see raamat raamatukogust ning vii talle. See, kuidas ta seda raamatut hoiab, näitab nii mõndagi tema suhtumise kohta! On ju selge, et raamatukogust võetud raamatuid tuleb hoida – katkiste lehtedega rikutud raamat toob kaasa trahvi! Ja kuna sina laenutasid selle raamatu, siis oled ka sina see, kes selle eest vastutab, millises olukorras raamat on. Sinu peika teab seda – kui ta sind hindab, siis hoiab ta seda raamatut – ta ei viska seda lauale oma mustade sokkide ja pooliku võileiva kõrvale, ta ei aseta sellele õlleklaasi. Kui sa talle külla lähed, siis heida pilk ka sellele, kus ta raamatut hoiab!

Buduaar.ee