1 NAISELIK LIIGUTUS, mis mehel põlved nõrgaks võtab

Mehed armastavad silmadega ning ilusat naist nähes ei suuda nad oma pilku eemale hoida ka siis, kui nad on tegelikult õnnelikus suhtes. Siinkohal mängib rolli meestele omane jahiinstinkt ja sinna pole midagi parata - ilus naine on mehe nõrkus. Ent alati pole välimus see, mis mehele jalust rabavalt mõjub.

Mehed armastavad silmadega ning ilusat naist nähes ei suuda nad oma pilku eemale hoida ka siis, kui nad on tegelikult õnnelikus suhtes. Siinkohal mängib rolli meestele omane jahiinstinkt ja sinna pole midagi parata – ilus naine on mehe nõrkus. Ent alati pole välimus see, mis mehele jalustrabavalt mõjub.

Nimelt on mitmed uuringud näidanud, et meeste silmis mõjub väga atraktiivselt naine, kes oskab oma keha tunnetada ja väljendab ennast lisaks kõnele ka läbi oma liigutuste. Mida elavama kehahoiakuga naine on, seda rohkem meeste tähelepanu ta võidab.

Kuid mis on see naiselik liigutus, mis meestele eriti erutavalt mõjub? Selgub, et selleks on hetk, mil naine viskab oma juuksed üle pea – just sel momendil, mil liigutus on tehtud loomulikult ja juuksed langevad tema õlgadele nii, et tulemus jääb pisut räsitud. Naised ise ei pane seda momenti enamasti tähelegi, ent meestele mõjub see tõeliselt erutavalt.

Allikas: askmen