1 NAISETÜÜP, KELLEGA ÜKSKI MEES seksida ei taha

Inimsuhted on keerulised, ent kui asi puudutab seksi, siis meeste silmis on kõik üsnagi lihtne - on naised, kellega neile meeldib seksida ja on naised, kellega ükski mees tegelikult seksida ei taha. Võiks arvata, et see on seotud naise välimusega, aga huvitaval kombel see ei vasta tõele! 

Inimsuhted on keerulised, ent kui asi puudutab seksi, siis meeste silmis on kõik üsnagi lihtne – on naised, kellega neile meeldib seksida, ja on naised, kellega ükski mees tegelikult seksida ei taha. Võiks arvata, et see on seotud naise välimusega, aga huvitaval kombel ei vasta see tõele! 

Meeste seas läbi viidud erinevad uuringud on näidanud, et hoopis naise iseloom ja suhtumine määravad ära selle, kas mehel tekib tema vastu iha või soov teises suunas põgeneda.

Kuid milline on see naisetüüp, kellega ükski mees seksida ei taha? Selgub, et selleks on õela iseloomuga naised! Mitte ülbed ega kurjad, vaid just õela iseloomuga naised on need, keda mehed silma otsaski ei salli ja kellega neil vähimgi soov seksida puudub.

Kui aga meestel paluti määratleda, milline iseloom on nende silmis kõige erutavam, siis üheöösuhte puhul on selleks kergelt ülbe ja enesekindel naine. Suhte eesmärgil peavad mehed lugu aga naisest, kes on siiras ja hooliv ning emaliku käitumisega – oskus süüa valmistada ja kodu hoida erutavad mehi rohkem kui arvatagi võiks.

Allikas: sheknows