1 OLULINE ASI, MIDA PAARIKESED Facebookis mingil juhul teha ei tohi

2 kommentaari
1 OLULINE ASI, MIDA PAARIKESED Facebookis mingil juhul teha ei tohi

Eksperdid on taaskord oma tööd teinud ning jõudnud järjekordsele põhjapanevale järeldusele: kõik need inimesed, kes soovivad, et nende suhe toimiks, peaksid Facebooki üldse ära unustama – vähemalt ei tohiks seal oma kallimaga sõber olla. 

Eksperdid on taas kord oma tööd teinud ning jõudnud järjekordsele põhjapanevale järeldusele: kõik need inimesed, kes soovivad, et nende suhe toimiks, peaksid Facebooki üldse ära unustama – vähemalt ei tohiks seal oma kallimaga sõber olla. 

Sellest, et sotsiaalmeedia suhteid kahjustab, on juba pikemat aega räägitud. Paljud suhteeksperdid on tänaseks jõudnud seisukohale, et Facebooki kasutavad paarid ei tohiks teineteist selles keskkonnas sõbraks lisada. Miks? Sest see tekitab tühjast tüli! 

Üks sõna võtnud ekspertidest, Alison Taylor, ütles, et kui naine saadab Facebookis mehele sõnumi ja too koheselt ei vasta, siis suurendab see naise vajadust meest kontrollima hakata. Täpselt sama levinud probleemide allikaks on ka postitatud staatused. Millal see tehtud on? Kust see tehtud on? Kellega ta seal oli? Miks ta seal oli? 

Spetsialistid on arvamusel, et selliste pseudoprobleemide ennetamiseks on kõige mõistlikum oma kallim kodus võimalikult enda lähedal ning Facebookis endast võimalikult kaugel hoida. 

her.ie

Sarnased artiklid