1 OOTAMATU ASI, MIS kõik mehed pöördesse ajab

Meestele meeldivad naised, kes hoolitsevad oma välimuse eest, on viisakad, positiivse ellusuhtumisega ning tolerantsed, ega nääguta mitte kunagi. Kuid on siiski ka pisut ootamatuid väikeseid nüansse, mis mehi samuti väga erutavad ja mida nad naise juures pigem positiivse joonena näevad.

Meestele meeldivad naised, kes hoolitsevad oma välimuse eest, on viisakad, positiivse ellusuhtumisega ning tolerantsed ega nääguta mitte kunagi. Kuid on siiski ka pisut ootamatuid väikeseid nüansse, mis mehi samuti väga erutavad ja mida nad naise juures pigem positiivse joonena näevad.

On tegevusi, mis naiste endi arvates jätavad neist halva mulje, ent tegelikkuses pole see üldse nii! Erinevate uuringute tulemusena selgus, et on olemas üks tegevus, mis mõjub meestele tõeliselt erutavalt ning selleks on sõrmedega söömine! Kuigi kahvli ja noaga söömine on meile lapsepõlvest saadik sisse harjutatud ning restoranis loomulikult teistmoodi ei saagi, siis koduses atmosfääris mõjub sõrmedega söömine lausa erutavalt.

Siinkohal tuleb kindlasti valida just need toidud, mida on hea sõrmedega süüa ning miks mitte oma mehele romantiline õhtu korraldada, kus menüüs on näiteks austrid, maasikad šokolaadis, väikesed bruchetta’d ning hõrgutav šokolaadikook.

Lisaboonusena ei pea sa nugasid ega kahvleid pesema.

Allikas: elitedaily