1 OOTAMATU TEGEVUS, mis suurendab paari omavahelist lähedust

1 OOTAMATU TEGEVUS, mis suurendab paari omavahelist lähedust

Kui planeerid juba praegu soojamaareisi, siis tasuks seda teha koos kallimaga. Nimelt selgus Travelocity poolt läbi viidud uuringust, et 65 protsenti paaridest tundis, et üheskoos reisimine aitab suhte leeki üleval hoida. Ometi pole sama uuringu sõnul 31 protsenti paaridest kunagi koos reisinud. 

Kasvõi väike lõõgastav nädalavahetuse reis on parem viis suhet värskena hoida kui kingitus. Uuringus osales 1100 ameeriklast. 77 protsenti paaridest, kes reisisid koos, tunnistas, et neil on hea seksuaalelu. 28 protsenti paaridest arvas, et koos reisimine on omavahelist seksi palju paremaks muutnud. Uuringus osalenud inimesed arvasid, et ka tööreisile võiks kallima kaasa võtta – ka see on hea viis, kuidas koos aega veeta. 

Üheskoos reisimine ei muuda siiski automaatselt suhet paremaks. Teadlaste sõnul ei ole pelgalt reisimine piisav, vaid paar peab õppima, kuidas edukalt ja tülitsemata koos reisida. Üheskoos aja veetmine võib kas suhet parandada või just vastupidiselt kõik probleemid veelgi selgemalt esile tuua. 

 

allikas: Travel&Leisure