1 OOTAMATU TEGU, mis näitab, et sinu mees petab sind

Märk petmisest ei tähenda alati huulepulga jälgi särgil või salajasi sõnumeid - vahel võib see olla hoopis midagi muud. Kui üks osapool tunneb ennast suhtes kuidagi õnnetuna ning pingeid on õhus palju, siis paraku võib suhe ühel hetkel jõuda etapini, kus õnnetum pool leiab endale armukese.


Märk petmisest ei tähenda alati huulepulga jälgi särgil või salajasi sõnumeid – vahel võib see olla hoopis midagi muud. Kui üks osapool tunneb ennast suhtes kuidagi õnnetuna ning pingeid on õhus palju, siis paraku võib suhe ühel hetkel jõuda etapini, kus õnnetum pool leiab endale armukese.

Üks ootamatu märk sellest, et sinu kallim on endale kellegi teise leidnud, vaatab sulle vastu sotsiaalmeediast.

Selleks on teise naise piltide meeldivaks vajutamine – tegu võib olla nii endise kallima või täiesti tundmatu naisega. Kõik algab süütult – piltide meeldivaks vajutamine sotsiaalmeedias ei ole petmine, kuid see võib viidata sellele, et mehel on kurjemad kavatsused.

Oma mehe järel luuramine ei ole kindlasti soovitatav ja kui sa tunned, et teie suhtes ei ole kõik hästi, siis esmalt räägi temaga ning kui sa tõesti tunned, et sul on vaja teada saada, mida ta oma Facebooki või Instagrami lehel teeb, siis tee seda.

Allikas: Your Tango