1 ÜLLATAV ASI, mis paneb mehed armuma

1 ÜLLATAV ASI, mis paneb mehed armuma

Üldjoontes võiks öelda, et mehed on oma olemuselt palju lihtsakoelisemad kui naised  meeste puhul ei ole seda muret, et nad ei tea, mida nad tahavad, mida nad tunnevad ja miks nad midagi tahavad/ei taha või midagi tunnevad/ei tunne. Vahel tundub naise mõistus tema enda jaoks ka täielik müstika  naine lihtsalt ei tea, mida ta tahab.

Mis on see üllatav asi, mis paneb mehed armuma? Jah, eelkõige loeb muidugi füüsiline atraktiivsus, kuid armumise aspektist vaadates ilusast välimusest üksi ei piisa. Naisel peab olema see miski, millega ta mehe ära võlub ja selleks miskiks on oskus jätta mehele mulje, et sa kingid talle teatud mõttes igavese vabaduse.

Nimelt vahendab askmen.com portaal, et mehed vajavad oma iseseisvust ja ruumi ka suhtes olles, ent enamasti just seda naised piirama hakkavadki. Kui aga mehe teele satub naine, kes on ühest küljest atraktiivne, meeldiva iseloomu ja olekuga ning teisalt ei hakka meest üldse piirama ja laseb tal sõpradega mõnusalt aega veeta, siis ühel hetkel taipab mees, et ta ei tahagi enam nii palju sõpradega aega veeta  keelatud vili on magus ja kui seda keeldu enam ei ole, kaob ka selle võlu.

Naine, kes kingib mehele vabaduse, võidab tema südame ja pikas perspektiivis ka kogu mehe tähelepanu  nagu eelpool mainitud sai, ei vaja mees iseseisvust enam sugugi nii palju, kui ta teab, et see on tal niikuinii olemas ja ta ei pea selle nimel võitlema.