1 ÜLLATAV ASI, mis tapab mehe kire oma naise vastu

Seks on kahtlemata tugeva suhte üheks põhiliseks alustalaks, ent paraku tuleb igas suhtes ette mõõnaperioode, mis üks osapool mingil põhjusel ei soovi enam seksida. Suhteeksperdid on jõudnud selgusele, mis näitab ära suurima põhjuse, miks mehed oma naisega enam seksida ei soovi.

Seks on kahtlemata tugeva suhte üheks põhiliseks alustalaks, ent paraku tuleb igas suhtes ette mõõnaperioode, mil üks osapool mingil põhjusel ei soovi enam seksida. Suhteeksperdid on jõudnud selgusele, mis näitab ära suurima põhjuse, miks mehed oma naisega enam seksida ei soovi.

Selleks ei ole rutiin ning see pole seotud ka naise välimusega. Põhjus on hoopis mujal ja siinkohal on süüdi naine ise. Nimelt selgub, et suurim põhjus, miks mees ei taha oma naisega enam seksida, tuleneb orgasmi teesklemisest.

Kui naine teeskleb pidevalt orgasmi ning ei julge sel teemal ka oma mehega rääkida, siis hakkab mees end saamatuna tundma ning et sel teemal puudub ka kahe osapoole vaheline kommunikatsioon, on tegu justkui seinaga, millest läbi ei saa. Siis kaotab ka mees huvi.

Kui sa ei saa orgasmi, siis ütle seda oma mehele ning leidke koos lahendus. Ütle talle, kui ta midagi valesti teeb, suuna teda. Hea seksi saladus on koostöö.

Allikas: askmen