1 ÜLLATAV PÕHJUS, miks mehed nii väga pühendumist kardavad

1 kommentaar
1 ÜLLATAV PÕHJUS, miks mehed nii väga pühendumist kardavad

Mehed leiavad reeglina pühendumuse eest põgenemiseks alati mingi vabanduse. Mõnikord on nad oma tunnete osas ausad ja ütlevad välja, et suhe pole hetkel miski, mida nad tahaksid, või siis julgevad nad tunnistada, et tunnevad tõsise suhte loomise ees hirmu. Selline käitumine on meeste puhul pigem erand, sest tavaliselt väldivad nad pühendumist nagu katku. Aga miks see nii on? Mis seda põhjustab? 

Mehed leiavad reeglina pühendumise eest põgenemiseks alati mingi vabanduse. Mõnikord on nad oma tunnete osas ausad ja ütlevad välja, et suhe pole hetkel miski, mida nad tahaksid, või siis julgevad nad tunnistada, et tunnevad tõsise suhte loomise ees hirmu. Selline käitumine on meeste puhul pigem erand, sest tavaliselt väldivad nad pühendumist nagu katku. Aga miks see nii on? Mis seda põhjustab? 

Veebileht Newscult avaldas peamise põhjuse, miks mehed pühendumist kardavad. Väidetavalt tekib paaniline hirm pühendumise ees juba lapsepõlves – kui mehe isa on pühendumisele allergiline olnud, siis on see pisik ka mehel kogu eluks küljes! 

Need mehed tunnevadki suhte tõsisemaks muutudes alati, et neil on nüüd vaja ennast kiiresti päästa – pühendumus on nende jaoks nagu haigus, mis nad tõenäoliselt väga nõrgaks ja haavatavaks muudaks. Aga milline mees tahaks siis ometi nõrk olla?! 

newscult.com

Sarnased artiklid